Территория разума

Олександр Колодій

Зґвалтування судової системи на очах у мільйонів людей!

7 марта 2017 г. 17:57

Олександр Колодій Правник

Дивлячись на незрозумілу мені як правнику "подію" під назвою "обрання запобіжного заходу Насірову" хочеться сказати лишень одне: Це Зґвалтування судової системи на очах у мільйонів людей! 

Жорстко, безпринципно, без сорому та хоч маленької жалості: просто взяли і зґвалтували. А що? Їм просто було так треба сьогодні. 
А далі? Насрати всім на те, що буде далі. 
На те, хто той суд після поважати буде!
На те як до того суду довіру відновити? 
І взагалі на все. 
На підвищення ненависті до суддів та політиків, до всієї державної машини та державних органів. 

Чомусь коли ти як захисник у абсолютно "звичайній" справі намагаєшся навести суду вагомі аргументи на протязі 5 хвилин, тебе п'ять разів перебивають судді та зважають на неповагу до суду. При цьому, у вказаному мною вище "екшні" вже восьмий адвокат розповідає про те ж, що і його колеги на протязі більш ніж восьми годин, а суд в свою чергу уважно все це слухає! 

Подписывайтесь на новости «КиевVласть»
 

Я ні в якому випадку не стаю на захист працівників САП та НАБУ (які напевно неякісно підготували матеріали клопотань), проте навіщо так знущатися над процесом? Черговий адвокат після чудесного зцілення Насірова розповідає вже майже годину про його взаємостосунки з дружиною та про прибутки держави у зв'язку ростроченням зобов'язань компаніям Оніщенка (хоча наведіть мені випадки оплати хоча б копійки ренти з моменту прийняття рішень про її розстрочення!)
І взагалі, вказаний судовий процес більше нагадує відому українську приказку про "тягнуть, тягнуть та ніяк не витягнуть!". Ось і наші реформатори наче намагаються якось відновити цю довіру до судової системи, а потім бац і "одеялка", і відсутність чергових суддів (на відміну випадків з Тимошенко, Луценко і т.д.) і все...

Про які успіхи в реформі судової реформи "шановні наші можновладці" ви кожен день рапортуєте з екранів телевізорів?!
Панове РЕХФОРМАТОРИ відкрийте очі та нарешті зрозумійте, що і до Вас, і до всієї судової системи довіра в населення великий НУЛЬ!

Олександр Колодiй, правник

Джерело

КиевVласть

Теги: Олександр Колодій, суд, Насіров