Территория разума

Андрій Карпенко

Зміни у країні може забезпечити тільки зміна системи та політичних еліт

7 ноября 2016 г. 16:31

Андрій Карпенко Лідер об’єднання “Сила Громад”

Визнання усіх договорів про торгівлю в підземних переходах незаконими - це новий рівень "підтримки" малого та середнього бізнесу. Зараз у нас працює тільки один сектор економіки – бюджет. І розвитком інших секторів ніхто займатися не збирається.

Наші політики – як герої фільму "Джентельмени удачі". Тільки там “вкрав – в тюрму”, а у нас “вкрав – закордон, вкрав – закордон”. І кордони два – або Росія, або Європа. Це такий національний спорт у нас.

І поки політики не відмовляться від легких грошей та від принципу "зараз добре - потім погано", Україна так і залишиться країною жінок-бізнесвумен, які заробляють шалені гроші, утримують чоловіків-чиновників, мають літаки, яхти, будинки…

Подписывайтесь на новости «КиевVласть»
 

У нас є тільки одна надія на зміни: це зміна системи та політичної еліти. Тепер у людей, які ігнорували вибори є історичний вибір: або далі продовжувати сидіти та вигадувати 10 причин, чому не йти на вибори.

Або прийти та спробувати обрати інших людей, нових людей.

Я закликаю людей займати більш проактивну позицію, ніж диванно-фейсбучний протест. Те саме стосується малого та середнього бізнесу, який має бути локомотивом змін.

Тут позиція така: або ти страус, який ховається від проблем, або ти відстоюєш своє громадянське право та доводиш справу до кінця.

Читайте: Украинский бизнес прозрел от деклараций депутатов, - Андрей Карпенко

Андрій Карпенко, лідер Об’єднання “Сила Громад”

КиевVласть

Теги: Андрей Карпенко, “Сила Громад”, выборы, предприниматели, средний, мелкий, малый бизнес, Киев