понеділок, 23 грудня 2024 г.
Журналістика стала причиною стресу і безсоння депутата Київради Сергія Левади

Журналістика стала причиною стресу і безсоння депутата Київради Сергія Левади

Марина Гончарук

журналист издания «КиевВласть»

30 квітня на сайті КНК з’явилася моя стаття “Екс-регіонал покриває корупцію бізнес-партнера”. Через місяць статтю “зняли”, а на сайті КНК я вже не працюю.

Проте, як нещодавно виявилося, своєю статтею я “порушила душевну рівновагу, спричинила стан нервового напруження та стресу” головного героя публікації - депутата Київради Сергія Левади.

У судовому позові він зазначає, що через мою статтю у нього “різко знизилася працездатність та порушилася функція сну”. Зокрема через те, що я назвала його “екс-регіоналом та кумом Василя Горбаля”. Не знаю, наскільки я в цей раз здивую Сергія Леваду, але ця інформація на момент публікації більше року знаходилася у вільному доступі більше ніж 15 інтернет-видань, у т.ч. “Liga.net”, де у нього свій блог.

Також депутат Київради Левада відмовляється визнавати себе скандальним забудовником… Нехай він це розповість інвесторам ЖК “Срібний бриз”, які вже років 10 чекають свої квартири. В гуглі не складно знайти інформацію про забудовника згаданого ЖК - ТОВ “Українська інвестиційно-інжинірингова компанія”, директором якої з 2002 по 2014 рр. був Сергій Левада.

Але найбільше, як я розумію, кошмарить Сергія Яковича ТОВ “Видавничий дім “СЛАЙ-УНІВЕРСАЛ”, від якого він відхрещується, заявляючи в своєму судовому позові, що для нього “залишається невідомим яким чином його стосується дане ТОВ”.

Я візьмуся просвітити вас, пане Левада. Ви разом з нардепом Віталієм Сташуком є кінцевими бенефіціарними власниками даної установи, яка навіть в Антимонопольному комітеті “засвітилася” через участь в монополізації паркувального ринку в Дарниці (ваш мажоритарний округ, до речі).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Нижче наведені скани з ЄДРПОУ які це підтверджують.

P.S. Стаття на сайті КНК була опублікована 30 квітня, але згадав Сергій Левада про неї набагато пізніше. Мабуть тому, що “хтось цікавиться не тим чим треба”. Так ось, Сергію Яковичу, ви або аргументуєте свої претензії, або у подальшому майте на увазі, що судами ви мене не залякаєте.

КиевVласть

Теги: левада, гончарук

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.