суббота, 18 января 2020 г.
Відтепер водії можуть сплачувати за паркування у додатку Kyiv Smart City

Відтепер водії можуть сплачувати за паркування у додатку Kyiv Smart City

Юрий Назаров

Директор Департамента информационно-коммуникационных технологий КГГА, секретарь экспертного совета инициативы “Kyiv Smart City”

В додатку міських послуг Kyiv Smart City з'явилася можливість придбати місячний абонемент на паркування на будь-якому з муніципальних майданчиків та додати автомобіль в свій профіль. 

Відтепер водії можуть сплачувати за паркування у додатку Kyiv Smart City. На муніципальних майданчиках не потрібно буде шукати паркомат, прикріплювати чек оплати до лобового скла, купувати талони і таке інше. Контролер за номером авто зможе знайти абонемент у загальному списку і тим самим перевірить, що за паркування сплачено. Це черговий крок реалізації “міста у смартфоні” та поширення cashless-культури.

Читайте: Киев есть в смартфонах уже более 100 тысяч пользователей. Как он работает

Таким чином, крім вже активних сервісів в додатку “Міський транспорт”, “Афіша подій”, “Комунальні послуги”, стає активним додаток “Сервіси водія”. У ньому став доступним розділ “Паркувальні абонементи”, в якому і можна буде придбати абонемент на паркування. Абонемент буде діяти на платних муніципальних парковках Києва протягом одного календарного місяця, але розробники вже працюють над можливістю погодинної оплати. Також при покупці можна замовити фізичну копію абонемента (опціонально).

При покупці можна вибрати місяць і зону дії абонемента. Існує 3 зони дії. Кожна визначає частину міста, на муніципальних парковках якої користувач зможе паркуватися, використовуючи абонемент. Щоб зрозуміти, що власник перебуває на муніципальній парковці, де діє його абонемент, необхідно переконатися, що у смартфоні працює GPS і в додатку є доступ до геолокації, відкрити Kyiv Smart City, де з'явиться напис “Діє у Вашому місцезнаходженні”.

Після купівлі абонемента треба вибрати автомобіль, для якого призначається абонемент. Для цього треба додати авто в профіль, це можна зробити відразу в процесі покупки абонемента. Оплачувати паркування можна прив'язаною к додатку картою. Процес купівлі абонемента займає не більше хвилини. Відразу після покупки прийде коротка інструкція.

Крім того, після оновлення додатку у користувачів з'явилася можливість прив'язати профіль до акаунту в соцмережі або банківського профілю. Тож потрапити до профілю тепер можна будь-яким зручним способом. До того ж, підключення BankID верифікує користувачів. Це важливо, адже в майбутньому в додатку з'являться нові сервіси, які будуть доступні тільки верифікованим користувачам.

Читайте: В приложении “Kyiv Smart City” появятся оповещения о дорожных работах

Юрий Назаров, директор Департамента информационно-коммуникационных технологий КГГА, секретарь экспертного совета инициативы “Kyiv Smart City”

КиевVласть

Теги: новости киева, кгга, парковка, юрий назаров, Kyiv Smart City, департамент информационно-коммуникационных технологий, городской транспорт, икт

суббота, 18 января 2020 г.
18:05
На Южном вокзале в Киеве появился новый арт-объект (фото)
17:04
Завтра, 19 января, частично ограничат движение на Столичном шоссе в Киеве
16:09
За вылов краснокнижной рыбы житель Киевщины поплатился штрафом
15:40
Завтра, 19 января, крещенские купания в Киеве пройдут на 16 локациях (адреса)
15:07
В Минюсте рассказали о популярных и редких именах в прошлом году для детей в столице и на Киевщине
14:08
За две недели в столице эвакуировали почти 600 автомобилей за нарушение правил парковки
13:09
Завтра, 19 января, будет ограничено движение на дороге в аэропорт “Борисполь”
12:06
На одной из центральных улиц Киева до 22 января ограничено движение (схема)
11:10
Столичные власти просят киевлян пересесть с личных авто на общественный транспорт
10:14
В трех районах Киева должны были отремонтировать 54 лифта (адреса)
09:08
В сгоревшем доме в Днепровском районе Киева нашли тело человека (фото, видео)
07:15
Плановые отключения электроэнергии в Киевской области 18 января 2020 года (полный список населенных пунктов)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 18 января 2020
пятница, 17 января 2020 г.
20:45
Зеленский отказался увольнять Гончарука (видео)
20:26
В конце этой зимы в Киеве можно будет посетить Музей детства в течение 4 дней
20:06
Весной из аэропорта “Киев” начнет летать еще одна авиакомпания
Календарь событий