субота, 16 листопада 2024 г.
Відлік Нового Часу

Відлік Нового Часу

Артем Глущенко

Головний архітектор Чернігівщини

В історії путіна буде дві дати: дата смерті і 24.02.2022 року. Лютнева, безперечно, принесла багато лиха, але і багато змін. Ось про них і пропаную поговорити. Я переконаний, що 24.02.22 – це дата змінення Світової історії, дата виникнення нових стилів в Архітектурі, кінемотаграфічному, театральному, мультиплікаційному, 3D та  всіх інших мистецтвах. Це дата переоцінки цінностей – день народження іншого світу, відлік нового часу.

До прикладу, сім’я Де Медичі фінансувала великого митця Мікеланджело. До прикладу, путін фінансує війну проти України.

Давайте подивимося на це путінське фінансування крізь призму світової культурної спадщини.

Франція.

Вага Ейфелевої башти – 7300 тон (металева конструкція) , вага основної техніки рф (танк т – 72 ) це 41 тона = Вага Єйфілівої башти дорівнюється всього лиш  178 танкам т-72 . А танків, станом на 19 липня, ворог втратив чимало. Скільки Ейфелевих башт русня могла побудувати, враховуючи втрати техніки? 

Єгипет

Піраміда Хеопса складена з близько 7 мільйонів тон кам’яних блоків, площа Піраміди приблизно 85 000 метрів квадратних.  Піраміду будували близько 100 тисяч людей: поневолених і в більшості вбитих. Втрати русні складають близько 39000 людей  -  так виходить, що враховуючи нові технології будівництва, така кількість людей змогла б побудувати   11 – ОДИНАДЦЯТЬ ПІРАМІД ХЕОПСА за 1 рік. Але, ніт(((

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Цікаво те, що мотиви зведення нерухомості за 1000 років змінилось кардинально. Можновладці минувшини будували для того, щоб залишитись в історії країни  або Всесвіту, єдине зрозуміло, що будівництво величних об’єктів – будь-то релігійних або фортифікаційних – це справа справді ВЕЛИКИХ ДЕРЖАВОТВОРЦІВ.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Історія навіки пам’ятає їхні Імена та об’єкти будівництва, які їм належали. Саме за об’єктами будівництва можна відтворити історію держав. Тому путінський режим і намагається стерти нашу історію.

Життя людей, безперечно, безцінне. Та як ми зможемо оцінити пошкодження пам’яток архітектури, які пережили ДВІ Світові війни, і отримали руйнування від ТРЕТЬОЇ фашистської навали? Вже почали розробку класифікатору вартості втрат спадщини. Все буде підраховано і відшкодовано.

Згідно статистики, в Чернігівській області пошкоджено і зруйновано житлової площі приблизно 100 000 квадратних метрів; також більше 20 пам’яток архітектури зруйновано і пошкоджено.

Найстаріша будівля Чернігівщини – Спасо-Преображенський Собор 1036 рік. (Для розуміння російські сайти датують найдревніший храм в русні – це Софійський собор в Великому Новгороді (1045-1050)- епоха новгородського князя Володимира, сина Ярослава Мудрого, – ну ми розуміємо. А будівництво Софії Київської розпочалось у 1017 році. Впевнений, близькі ті часи, коли нерухомість в Чернігові, буде дорожча ніж у Пітері, а в Києві ніж у москві. Історія каже, що Чернігів був столицею величезного князівства, землі якого сягали Оки, Дону, Азовського моря. Це було одне з найбільших міст Європи з населенням близько 25 тис. осіб. І факти це не просто Вікіпедія. Факти – це історія творення.

От чому 24.02.2022 це дата відліку нового часу.

Переможемо!

Відбудуємо!

Слава Україні!

Артем Глущенко, Начальник управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації, головний архітектор Чернігівщини

Теги: втрати, путін, відбудова, Артем Глущенко, архітектор, чергнігівщина, новий час

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.