середа, 24 квітня 2024 г.
В Украине священна собственность только олигархов и транснациональных корпораций

В Украине священна собственность только олигархов и транснациональных корпораций

Олексій Романов

Голова Харківського обласного осередок ВГО «Ефективний власник»

Те люди, которые погрузили многомиллионную страну в выдуманный мир патриотизма и гидности на средневековой помойке, - они живут в другой реальности.

В Женеве, Вене, и Лондоне.

А здесь у них плантация, которая приносит доходы, - с рабами и надсмотрищиками.

ВСЕ! владельцы крупных плантаций (заводов, рудников, шахт, сельхозземель) выстроили свой бизнес таким образом, чтобы права собственности на плантации находились в системе английского права - Кипр, Белиз, Британские Виргинские острова.

Именно офшорки из этих стран владеют юрлицами, которые распоряжаются украинскими природными ресурсами.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

В Англии многовековая традиция владения и эксплуатации колониальной собственности.

И еще - в Англии собственность священна.

Не то, что у нас. У нас священна только колониальная собственность юридических лиц английского права. То есть - собственность олигархов и транснациональных корпораций.

Рабы права собственности лишены. Они не могут управлять своими многоквартирными домами (ОСМД создать очень трудно, практически невозможно), не могут свободно продавать свои земли (продажа сельхоземель запрещена, не несельхоз - значительно затруднена).

У надсмотрщиков прав и возможностей несколько больше: они могут у рабов отобрать имущество, брать с них взятки и ренту, выводить имущество в метрополии. А рабам же на то, чтобы, например, открыть счет за границей, нужно получить индивидуальную лицензию Национального банка. Понятно, что это практически невозможно.

Чтобы поддерживать у рабов покорность, в последние годы для них разработали религиозный культ, основанный на стадных инстинктах, почитании предков и культе мертвых. Жрецы культа заняли высокое положение среди надсмотрщиков.

Но не все рабы стали адептами этого культа. Поэтому между двумя группами рабов был спровоцирован кровавый конфликт, который вытеснил из их сознания мысли о несправедливости колониально-рабовладельческой системы.

Конечно же, можно спорить о терминах. Не рабовладельческий строй, а феодализм. Не рабы, а крепостные. Не плантаторы с надсмотрщиками, а сюзерены и вассалы.

Но сути дела это не меняет.

Источник: facebook

КиевVласть

Теги: украина, собственность, олигархи, рабы, феодолизм

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.