середа, 24 квітня 2024 г.
Украина проиграла России в тот момент, когда не объявила войну

Украина проиграла России в тот момент, когда не объявила войну

Виталий Кукса

Журналист

Главное, чтобы война поскорее закончилась, говорят люди. Главное, чтобы перестали гибнуть наши ребята. Подкалываю их: закончится война, помиримся с Россией, будем снова ездить в гости, делать там бизнес, ведь мы по сути один народ, вот даже сейчас говорим между собой по-русски. Воспринимают всерьёз: таки да, надо уже мириться, а то не можем даже к родственникам съездить.

Понимаете ли, вообще, говорю, за что была эта война? Нет, война это плохо, говорят они, войну организовали олигархи, в своих интересах, а люди страдают. Хорошие люди, душевные, достаточно близкие. Возможно, через некоторое время они скажут сакраментальное "мы вас на эту войну не посылали".

Или вот, еще один Овертон стучит в окно. Сначала восторженно рассказывает о Михаиле Булгакове, безусловной духовной скрепе всех русофонов. Потом устами младенцев произносит ту же истину: надо уже заканчивать войну, воюют не наши народы, а плохие правители.

Мир лучше войны. Просто надо понимать, что нас мирят те же силы, которые развязали эту войну. Они вышли на определённые позиции, военным путем дальше продвигаться невыгодно. И начинают вливать ресурсы в примирение. Это вторая часть грандиозного эксперимента по промывке мозгов: как в прошлые годы туда была инсталлирована война, так теперь начинает прошиваться мир.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Говорящие о мире ни слова не будут упоминать о Крыме и Донбассе. В лучшем случае будут говорить о самоопределении жителей тех мест, а оно в условиях промывки мозгов предсказуемо.

Цель войны - мир, лучший, чем довоенный, писал Лиделл Гарт. Послевоенный мир будет лучше не для Украины. Государство Украина проиграло эту войну в тот момент, когда не объявило ее. Война продолжится отдельными людьми, их группами и движениями, однако "примирители" будут их маргинализировать. А так же использовать для контролируемых обострений.

Проигрывать нужно уметь. Нужно или принимать новый мир, и находить возможности жить в нем, или готовиться к реваншу.

Читайте: Киянам потрібен власний загін бійців, які захищатимуть від “тітушок” Кличка

Источник публикации – Facebook автора

КиевVласть

Теги: новости киева, новости украины, война, Россия, булгаков, лиделл гарт

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.