пятница, 25 сентября 2020 г.
“Трудовий кодекс” Кабміну: “слуги народу” вирішили остаточно зґвалтувати свого пана - народ

“Трудовий кодекс” Кабміну: “слуги народу” вирішили остаточно зґвалтувати свого пана - народ

Костянтин Ільченко

ВГО “Солдатські комітети”

Якщо коротко, то “слуги народу” переплюнули всі попередні влади. Справа в тому, що у разі прийняття цього “трудового кодексу” (законопроект №2708 “Про труд” авторства міністра економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова, – KV)  в Україні назавжди зникнуть такі поняття, як права трудящих і профспілковий рух.

Схоже, “слуги народу” вирішили остаточно зґвалтувати свого пана, тобто народ. І це, звичайно ж погано.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Але, є два але.

1. Насправді ті великі профспілки, яким зверху дозволено підписувати галузеві угоди, давно не займаються профспілковими справами, а саме: тарифними ставками, робочим часом, доплатами за шкідливість і іншими правами трудящих. Ці “успішні” профспілки та їх лідери вже тривалий час перебувають на службі у роботодавця. Ця обставина їх зробила безвільними, безініціативними, продажними, вони остаточно деградували.

Маленькі ж незалежні профспілки, які реально борються за права людей, зацьковані владою, роботодавцем і цими профспілковими монстрами.

Я це говорю до того, що в Україні з моменту, коли [другий президент України Леонід] Кучма відібрав у профспілок соцстрах, а тих лідерів, які висловили невдоволення відправив на зони, поняття “права найманого працівника” і “обов'язки роботодавця” померли.

2. Самі працівники найманої праці виявляють до своїх прав і майбутнього унікальну за рівнем своєї збоченості байдужість. На акції протесту за свої ж кровні права вони можуть вийти тільки за умови, якщо їм дозволить це зробити роботодавець, і якщо за акцію вони гарантовано отримають грошову винагороду. Якщо по-іншому, то їм глибоко наплювати і на акцію, і на права.

Тому, поява такого рабського проекту “трудового кодексу” в цій країні і з таким несвідомим пролетаріатом цілком закономірна.

Так, є чесні профспілки, але вони з тих незалежних, які держава не переносить на дух. Так, є правильні, чесні, принципові лідери, і я їх знаю. Але їх одиниці і вони, на жаль, зовсім не проглядаються з під жирного тіла порочної системи.

Кажу все це свідомо, маючи на це моральне право, тому що до війни очолював Незалежну профспілку міста Свердловська, був одним з керівників Конфедерації незалежних профспілок Луганської області.

Нас було мало, але в 2013 році, відстоюючи права шахтарів, я зі своїм профкомом захопив шахту, що належить [олігарху Рінату] Ахметову (в тому числі, володіє Київським ЦУМом та “ДТЕК-Електромережі”, – KV). Наша акція врятувала від незаконного звільнення кілька тисяч працівників вугільного об’єднання. Тоді влада нас розіпнула, а “вдячні” шахтарі на телекамери і на прохання роботодавця, заявили, що ми злочинці, а особисто їм нічого такого і не треба.

Спостерігаючи за тим, як шахтарі, сталевари, бюджетники, працівники приватного сектора, замість того щоб знести до бісової матері цей Кабмін і тих, хто пише цей проект, з покорою волів чекають своєї долі, ловлю себе на думці, що мені їх не шкода. Дуже скоро вони будуть повалені в повну відчай і безвихідь.

Тому, маятник повинен дійти до крайньої точки – прийняття рабського “кодексу” і стане цією точкою. І хто знає, може тоді, вдосталь наситившись власним приниженням і безправ'ям, українці все ж таки почнуть думати за себе і боротися за гідне місце в цьому житті. Але, це трапиться не скоро, якщо взагалі трапиться.

Читайте: Труд по Милованову: отмена профсоюзов и всеобщее право на забастовки

Костянтин Ільченко, ВГО “Солдатські комітети”

Источник публикации, публикуется с незначительными редакционными правками

КиевVласть

Теги: новости киева, новости киевской области, новости киевщины, новости украины, слуга народа, Тимофей Милованов, трудовой кодекс, закон о труде

пятница, 25 сентября 2020 г.
13:41
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
16:41
“Интергал-Буд” стал партнером форума Smart City Odessa 2020
16:24
В Обухівській центральній райлікарні капітально відремонтують відділення невідкладної допомоги
16:15
“Завершений черговий етап реконструкції Київського зоологічного парку” - Вячеслав Непоп
16:05
НБУ решил ликвидировать банк “Аркада”
15:42
З 28 вересня на Київщині діятиме новий розподіл на рівні епідемічної небезпеки
15:26
Под Кабмином студенты Олимпийского колледжа требуют отставки Шкарлета и Гутцайта (фото, видео)
15:04
“Киевгорстрой” принял еще один ЖК “Укрбуда” - “Оберіг-2”
14:45
В Киеве две ночи будут перекрывать участок улицы Вышгородской
14:26
Жители дома на бульваре Леси Украинки возмущены, что медлаборатория пользуется их мусорными контейнерами
14:10
За попытку дать взятку конкурсной комиссии НАБУ бывшего прокурора ГПУ приговорили к двум годам тюрьмы (видео)
14:01
“Интергал-Буд” приглашает на новоселье отдела продаж ЖК “Сырецкие Сады”
13:44
Общественная бюджетная комиссия внесла депутата Киевсовета Бродского в список недобросовестных (видео)
13:26
Навчальні заклади освіти Київщини поступово повератються на очну форму навчання
13:09
В Киеве создан ландшафтный заказник “Гора Щекавица”
13:00
Потрібно припинити забудову Києва, доки не буде ухвалений Генплан – Ігор Палиця
Календарь событий