вівторок, 5 листопада 2024 г.
Скільки коштує карантин через загрозу коронавірусу для українців

Скільки коштує карантин через загрозу коронавірусу для українців

Олександр Однороманенко

Заступник голови Києво-Святошинської районної ради, член ВО “Свобода”

Вчора постановою “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” Кабмін офіційно оголосив карантин в Україні. Відтак, з 12 березня до 3 квітня будуть закриті садочки, школи та університети. Навчання проводитиметься дистанційно, а пробне зовнішнє незалежне оцінювання, яке мало розпочатись 21 березня, переносять на квітень. 

На час карантину під забороною проведення будь-яких масових заходів та зібрань за участі більше 200 людей. Це не стосується заходів державної необхідності, тому засідання Верховної Ради наступного тижня, де можуть розглянути питання відкриття ринку землі та деяких змін до Конституції, має відбутися. На жаль, масштабні мітинги також під забороною, тому фермери не зможуть прийти і пікетувати Раду, захищаючи свої права. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

З дозволу міжнародних організацій можна проводити спортивні заходи. Але без глядачів (уболівальників) та за умови, якщо кількість спортсменів не перевищує дві сотні.

Задля забезпечення карантинних заходів, Урядом прийнято рішення виділити 100 млн гривень на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств та служб, а також для поповнення держрезерву. 

Одночасно, задля виконання цього рішення, до 1 червня заборонили експорт товарів протиепідеміологічного призначення, аби гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення. Планують також закупити інфрачервоне обладнання для проведення скринінгу на відстані в Міжнародному аеропорту "Бориспіль".

А поки держава займається заходами для убезпечення українців від вірусу, ми маємо дотримуватись елементарних рекомендацій ВООЗ – частіше мити руки, користуватись дезінфекційними засобами та рідше бувати у місцях великого скупчення людей. І найважливіше – не панікувати та пам'ятати, що більшість хворих коронавірусом одужують.

Олександр Однороманенко, заступник голови Києво-Святошинської районної ради, член ВО “Свобода”

КиевVласть

Теги: коронавирус, карантин, свобода, александр однороманенко, киево-святошинский райсовет, карантин в школах, эпидемия коронавируса, карантин в украине, закрытие школ

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.