п'ятниця, 19 квітня 2024 г.
Що означає для України гра на боці Білого Дому

Що означає для України гра на боці Білого Дому

Богдан Яременко

Дипломат, голова правління благодійного фонду “Майдан Закордонних Справ”

На жаль, "сигнали", які передає у відкритий ефір власник компанії "Рошен", Севморзаводу, 5-го каналу, іншої нерухомості та рухомості включно з фракцією свого імені в парламенті, значно більш серйозний феномен, ніж порожня балаканина. Вже неможливо не помітити, що США, передовсім в особі держсекретаря Керрі, який впродовж минулого року 17 разів (!) зустрічався з Лавровим, ведуть активну роботу з пошуку варіантів замирення з Путіним. Загальні принципи цього замирення - скасування більшості санкцій в обмін на мир на Донбасі. Про Крим забуваємо, мовляв, нічого зараз з цим не вдіємо.

Такі ідеї вкрай популярні серед великого кола навколовашингтонських аналітиків. Погляди можуть дещо різнитися в ту сторону, що Україна має отримати достатню компенсацію (чи ще щось), але принципи "врегулювання" залишаються.

Обама не готовий визнати, що його політика перезавантаження відносин з Росією виявилась провальною. Він це розуміє, але не готовий визнавати публічно і змінювати кардинально політику, бо має дуже мало досягнень двох термінів президентського правління.

Від реалізації таких планів нас покищо рятують дві речі:

1. Непробивна тупість і непоступливість Росії.

2. Республіканці. Хоча і в таборі демократів достатньо розчарованих Обамою. Зокрема, серед тих, хто думає, як же його в цій ситуації вибори вигравати.

Порошенко не може не знати про ці ігрища. І вирішив зіграти на стороні Білого Дому. Чому - будемо розбиратись. Хоча інтереси і мотиви дій Порошенка вже більш, ніж очевидні.

Але в світі є і інші друзі України. Ось велика група з них вчора провела через Європарламент блискучу резолюцію щодо України, чим дала чіткий і сильний сигнал не лише школярці від геополітики Могеріні, але і Білому дому.

Тому ми маємо посилити підтримку нашим Збройним силам і тиск на президента, парламент і уряд щодо проведення реформ.

Ця битва лише доходить до свого поворотного моменту.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

КиевVласть

Теги: путин, порошенко, война, крым, донбасс, Политика, рошен, реформы, переговоры, обама, лавров, белый дом

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.