понедельник, 27 мая 2019 г.
Рейдерство - під прикриттям екології: як Оксана Сироїд  підтримала рейдерів

Рейдерство - під прикриттям екології: як Оксана Сироїд підтримала рейдерів

Денис Шинкаренко

Член ГО “Захист інвесторів”, один із вкладників у будівництво ЖМ “Патріотика на озерах”

Ставши на бік рейдерів, які вже понад рік “кошмарять”  законне будівництво,  Оксана Сироїд  – заступниця голови ВРУ та  народний депутат України від політичної партії "Об'єднання "Самопоміч” – знехтувала  посадою,  правом та принципами ділового етикету.

Схоже, що вона вирішила допомогти депутату Київради Сергію Гусовському провернути ще одну земельну аферу. Гусовський запам'ятався скандалом, що протискував через Київраду потрібні йому рішення, зокрема, й питання про виділення київських земель "своїм" людям. Саме за це "Самопоміч" витурила його зі своїх лав. Але забувши про лінію своєї  партії, пані Сироїд погодилася допомогти Гусовському  отримати чергову вигоду.  Цинічно, що заради меркантильного інтересу  колишнього політичного соратника, та його поплічників вона скористалася своїми повноваженнями та парламентським авторитетом аби викривити дійсність і маніпулювати думкою суспільства та  народних депутатів.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

На  брифінгу у Верховній Раді віце-спікер парламенту Оксана Сироїд назвала “вульгарною” забудову,  проект якої  кияни визнали найкращим в ході онлайн голосування, що проводилося Центром муніципальних стратегій. Як може бути вульгарним ЖМ "Патріотика на озерах”, що за оцінками експертів та екологів  стане першим в Україні прикладом “зеленого будівництва”.

А ще, за версією пані Сироїд,  “необхідно врятувати Київ від вульгарних забудовників”.

Чи знала вона, що мова йде про забудовника, який вже понад  26 років зводить соціальне житло і входить до трійки лідерів у щорічному рейтингу  якісних та надійних забудовників столиці? Звичайно, можна припустити, що на момент брифінгу, такої інформації вона не мала. Але як юрист,  вона точно має знати вагу та відповідальність  слів посадової особи. Перш, ніж робити висновки, заступниця голови Верховної Ради, мала б вивчити ситуацію  і з’ясувати, що мова йде про конфлікт, де, як правило, - дві сторони. Тому, не зайвим було б і  поцікавитися позиціями обох сторін. Прикриваючись благими намірами  захисту екології, так звані еко-активісти, яких Сироїд вивела на брифінг,  та  нинішнє керівництво Києва, вирішили віджати цю територію аби реалізувати свої комерційні проекти. Практично, вони крадуть житло  у  людей, які, не маючи великих статків, можуть його  придбати лише тут.  Наразі,  понад 500 родин через злочинні дії влади ризикують поповнити списки ошуканих.

За ширмою віртуального “екопарку” міські очільники приховують справжні плани  віддати територію цієї забудови під розміщення там парку розваг для багатих та розбещених. Тобто в спокійному мікрорайоні столиці може з’явитися “монстр”, що стане центом небезпеки для місцевих мешканців, де збиратимуться  гучні компанії та любителі алкоголю й наркотичного дурману. 

Оксана Іванівна може добре знати,  що за спинами так званих еко-активістів, які відпрацьовують замовлення владної верхівки столиці,,  ховається колишній очільник фракції партії "Об'єднання "Самопоміч”  у Київраді Сергій Гусовський. Саме він тривалий час відкрито лобіював інтереси створення на Осокорках “екопарку” за кошти з міського бюджету. Тобто на будівництво своїх "екологічних" фантазій планували витягнути гроші з кишень киян, та ще й отримати на цьому суттєві  “відкати”, бо над  проектом створення та економічного обгрунтування такого парку  ніхто й не думав замислюватися.

Зважаючи,  що  Оксана Сироїд  вийшла на брифінг в оточенні псевдо екоактивістів, це свідчить,що вона й і досі підтримує тісні зв’язки з Сергієм Гусовським.  Хоча свого часу через  ганебні  "земельні досягнення" цього пана жорстко засудив лідер партії “Самопоміч” Андрій Садовий, а однопартійці з соромом викинули його  з команди цієї політичної сили.

 Власне, Гусовський – не бідна людина. Він є власником шести елітних ресторанів у Києві, середній чек на вечерю в яких сягає близько 1500 гривень. Але заради власного  бізнесу та мрії про майбутнє мерське крісло, не цурається жодних  дій, що можуть принести прибуток і   готовий йти на будь-які афери.

Невже Оксана Сироїд, знаючи про позицію своєї партії й будучи однією з перших осіб у цій політичний силі, вирішила допомогти йому в таких брудних справах? Не хочеться, щоб уже завтра генделики імені Гусовського заполонили весь Київ.

Виходить, що  до протистояння із законним забудовником владна верхівка Києва втягнула ще й парламент і  заступника Голови Верховної Ради України.  Чи розуміє пані Сироїд, що її просто використали?  Що вона також стала частиною їхнього рейдерського плану? 

Зрештою, про які принципи правової держави  можна говорити , якщо людина, яка входить до керівного складу  найвищого законодавчого органу, потурає рейдерам у владі.  Оцінку таким  діям представника своєї політичної сили має дати її голова Андрій Садовий, а однопартійці повинні зробити відповідні висновки, чи заслуговує пані Сироїд, яка зневажає рішення колег та підриває авторитет партії, залишатися  й надалі в команді “Самопомочі”.

Денис Шинкаренко, член ГО “Захист інвесторів”, один із вкладників у будівництво ЖМ “Патріотика на озерах”

KV планує надалі активно відслідковувати дану тему та готова надати право на відповідь усім згаданим у цій колонці персонам та організаціям. 

КиевVласть

Теги: новости киева, застройка, мнение, осокорки, экопарк, оксана сыроед, жм патриотика на озерах

понедельник, 27 мая 2019 г.
09:43
Кличко: Вандалам не удалось оставить серьезных повреждений на пешеходно-велосипедном мосту
09:26
Маршрут столичного автобуса № 104 изменится 27 и 28 мая из-за ремонта на улице Светлой (схема)
09:01
Сегодня, 27 мая, на улице Институтской в Киеве будет ограничено движение транспорта
07:15
Плановые отключения электроэнергии в Киевской области 27 мая 2019 года (полный список населенных пунктов)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 27 мая 2019
воскресенье, 26 мая 2019 г.
21:31
Появилась предварительная версия причин появления повреждений стеклянного пола на новом мосту в Киеве (фото)
18:30
Кличко обратился к правоохранителям из-за вандализма на мосту между Владимирской горкой и Аркой дружбы народов (видео)
18:01
“Пробег под каштанами” в День Киева-2019 собрал рекордное количество участников (фото)
17:13
По стеклянному полу открытого вчера столичного пешеходно-велосипедного моста пошли трещины (фото)
16:25
Депутат Киевсовета Александр Пабат заявил о выходе из фракции “Солидарность”
15:07
Премьер-министр Владимир Гройсман от имени правительства поздравил жителей столицы с Днем Киева
14:03
Карплюк представил первую серию проекта “Ирпень: история успеха” (видео)
13:06
Зеленский поздравил киевлян с Днем города
12:04
Официальное открытие пляжного сезона в Украинке запланировано на 8 июня
11:33
Кличко открыл новый пешеходно-велосипедный мост между Владимирской горкой и Аркой дружбы народов (фото)
10:26
Водолазы нашли в озере тело пропавшего в Броварах подростка (фото)
Календарь событий