суббота, 25 мая 2019 г.
Провладні фейки наносять удар у відповідь

Провладні фейки наносять удар у відповідь

Александр Леменов

Журналист-расследователь

На місцевих виборах в листопаді перемогу здобув представник "Самопомочі" Геннадій Дикий (Білоцерківський міський голова з листопада 2015 року - ред.). Він не раз акцентував увагу, що є кардинально іншим, ніж його суперник. Багато людей дійсно сподівались на нові підходи в роботі, навіть ми з Glib Kanevskiy.

Але не так сталось, як гадалось. Тільки-но прийшовши до влади, Геннадій Анатолійович перераховує своїй компанії - ПП Будмаркет - майже півмільйона гривень за будівельні роботи, як виконані попередньо (!!!) без будь-яких правових підстав. Єдиною причиною, чому вони здійснювали будівництво, була усна домовленість з попереднім мером Василем Савчуком.

За кілька тижнів пан Дикий призначає на посаду директора комунального підприємства свого родича, аргументуючи це тим, що він "військовий, підполковник, серйозна людина" .

Потім було оголошення конкурсів на зайняття вакантних посад без жодних документальних підстав. Як тільки я ідентифікував цей промах, команда мера нашвидкоруч ставить на сайт розпорядження заднім числом (створений 13 січня файл розміщений біля дати 25 грудня), а в середині одного з документів - розпорядження датоване 25 грудня, проте посилається на розпорядження 30 грудня.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook    

Вперед в минуле, не інакше...

Це вже не згадуючи за протягування своїх представників на керівні посади в профільних комісіях та комунальних підприємствах, про своєрідну дискредитацію електронної системи закупівель ProZorro, про неможливість пояснити чому 200 000 гривень в якості допомоги надійшло лише одному зі ЗМІ (приватний телеканал "Крокус-1") і так далі.

При цьому хотів би зазначити, про кожен хибний крок ми попереджали і пропонували свою допомогу на безкоштовних засадах. Команда мера щоразу відмахувалась, ніби сама знає краще як зробити Білу Церкву квітучою.

Цікава деталь спостерігалась під час виборів. Що Дикий, що його партнери стверджували - ніколи не сядемо за стіл переговорів з опонентами.

Після перемоги швиденько домовилися з екс-регіоналом Василем Хмельницьким і в присутності представника групи Портнова - Валерія Писаренко - поставили свої підписи під Меморандумом про впровадження "Стратегії розвитку Білої Церкви".

Від сторони білоцерківської "Самопомочі", фактично, розчерк пера залишили міський голова Геннадій Дикий та його політичний партнер екс-нардеп Володимир Полочанінов.

При цьому, замість повноцінної комунікації, команда Дикого-Полочанінова не знайшла нічого кращого, ніж створити фейковий акаунт Natalia Insaider і почати "мочити неугодних" в стилі Януковича.

І це при тому, що я особисто домовлявся з Олег Турій про зустрічі мера з лідерами суспільної думки раз на 2-3 тижні. Таке практикується на найвищому рівні - міністри зустрічаються з блогерами.

Більше того, знаючи стиль поведінки одного з дуету Дикий-Полочанінов, скоріш за все в хід піде артилерія - атаки на рідню та особисте життя тих, хто посмів критикувати політичний альянс Дикого-Полочанінова.

Просто не забувайте, ми готові до публічної дискусії. Нам не цікаво перекидуватися багном, тим більше коли зачіпається тема родин.

Проте і тут нам "есть что сказать", адже Біла Церква - маленьке село, де кожен Ваш крок, як на долоні.

В черговий раз закликаю Вас, любі друзі, до конструктиву.

Must be interesting for Олег Лаврик, Єгор Соболєв, Павло Костенко.

Читайте также: Слепой траст Дикого. Вопреки уверениям, мэр Белой Церкви продолжает контролировать свои бизнес-активы

КиевVласть

Теги: белая церковь, самопомощь, геннадий дикий, коммунальное предприятие, бизнесмен, городской голова, новсти киевщины

пятница, 24 мая 2019 г.
20:45
Субботние ярмарки 25 мая пройдут в восьми районах Киева (адреса)
20:27
Обсуждение детального плана территории, предполагающего строительство на Совских прудах превратилось в противостояние (видео)
20:02
С марта владельцы “Карточки киевлянина” воспользовались ею для покупки социального хлеба более 463 тысяч раз
19:46
На набережной Вышгорода устанавливают причал для теплоходов (фото)
19:26
В Бориспольском районе в ДТП с участием маршрутки пострадали четыре человека (фото)
19:04
На улице Бориспольской в Киеве заработал установленный еще в 2017 году светофор (фото)
18:44
Аэропорт “Борисполь” планирует до конца 2019 года объявить тендер на строительство автостанции возле терминала D
18:24
Проекты общественного бюджета-2020 уже набрали рекордные 300 тыс. голосов киевлян
18:05
В мае стартовали продажи квартир в ILLINSKY HOUSE – новом ЖК бизнес-класса на Подоле
17:46
На выходных, 25 и 26 мая, велосоревнования “Race Horizon Park” изменят работу столичного общественного транспорта (схемы)
17:28
“Киевтеплоэнерго” меняет более километра трубопровода на улице Бальзака (фото)
17:05
Из-за ярмарок на выходных в Киеве изменятся маршруты следования автобусов №№ 6, 31, 61 и троллейбусов № 34, 37А
16:46
С начала года на Киевщине за распитие алкоголя в общественных местах привлечено к ответственности около 500 человек
16:33
ТРЦ Gulliver разыгрывает билеты на масштабное шоу в Олимпийском
16:02
Движение транспорта в центре Киева 1 июня будет перекрыто из-за велопробега
15:45
Директор Департамента молодежи и спорта КГГА Вадим Гутцайт в прошлом году заработал более полумиллиона гривен
Календарь событий