субота, 17 серпня 2024 г.
Про призив, війну та патріотизм

Про призив, війну та патріотизм

Женя Михайленко

Шеф-кухар, засновник Food vs Marketing

Останнім часом багато розмов про призив, війну та патріотизм. Я маю чітко сформовану точку зору на цей рахунок і по тезах хочу її тут залишити щоб не проговорювати раз за разом одне і те саме.

Призив.

Моя реальність та погляди дещо відрізняються від типових українських тому, що 6 років мого життя я мешкав у США. Останній раз коли там намагались примусово відправляти людей на війну - це було фіаско. Штати одразу зрозуміли, що потрібно повністю реформувати свою внутрішню військову організацію. Вже сорок років там нікого нікуди не призивали, не дивлячись на те, що ця держава кожні 10 років перебувала у стані ВІЙНИ (не АТО).

У випадку нашої держави призив населення до лав збройних сил я розцінюю лише як цинічне зневажання патріотичних почуттів своїх людей. Наша влада не тільки соромиться назвати речі своїми іменами, вона ще й намагається упевнити мешканців країни що “патріоти мають йти до збройних сил захистити землю”.

Якщо б Українська влада була впевнена в тому, що вона все робить правильно і діє лише в інтересах України та людей, що тут живуть, - призив до армії було б скасовано взагалі і люди йшли б захищати нашу землю ДОБРОВІЛЬНО. І так би народилась справжня Українська армія.

Призив - це неефективний та цинічний механізм маніпуляції громадянськими почуттями.

Війна і Патріотизм

Я люблю думати про себе як про людину з тактичним мисленням. Поважаю військових філософів і Sun Tzu я перечитую кілька разів на рік. Я ні в якому разі не пацифіст і свого часу кинув все що в мене було в сонячному Лос Анжелесі, щоб приїхати до Києва і одразу потрапити під вибухи та стрільбу. Я не вважаю себе героєм, але вважаю себе патріотом і все що я робив - було зроблено добровільно.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Моя особиста думка - війна почалась саме тоді. Багато моїх знайомих ще в березні їздили в Крим та інші міста на “передовій”. Увійшли до добровольчих батальйонів або національної гвардії. У більшості мені здається їх переповнювало бажання воювати, а не захищати країну.

За останній рік наша влада не змогла навіть наблизитись до утворення сучасної армії. Вона не визнає, що ми знаходимось у стані війни і лицемірно мобілізує населення. Я особисто не розумію чому маю віддавати своє життя у війні, яку ніхто не називає війною? За чиновників які маніпулюють патріотами?

Я вдячний волонтерам та добровольчим військам, які не дивлячись на криворукість наших держ. управлінців продовжують захищати нашу країну. Це справжні військові для яких мені не шкода грошей. Для них війна - це ремесло, вони живуть нею. Саме хлопці з добровольчих батальйонів мають бути в основі нової професійної армії у нашій країні. Тільки так ми зможемо себе захистити.

КиевVласть

Теги: власть, ато, война, крым, сша, нацгвардия, мобилизация, волонтер, олигарх, патриотизм

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.