понеділок, 25 листопада 2024 г.
Правоохоронці мають відсторонити Кличка-фальсифікатора від виконання обов'язків мера столиці

Правоохоронці мають відсторонити Кличка-фальсифікатора від виконання обов'язків мера столиці

Юрій Левченко

Депутат Верховної Ради VIII скликання

Минулого тижня в українських ЗМІ з’явилися скандальні факти про підробний диплом правої руки Кличка - Володимира Бондаренка. З того часу вже минув цілий тиждень, але мер столиці досі робить вигляд, що він про це нічого не чув і ніяк це не коментує. Така страусина позиція мера киянам вже добре знайома. Зокрема, по будівництву незаконного ТРЦ на станції метро Героїв Дніпра, де, попри протести киян, Кличко як заведений ніс маячню про гідроізоляцію станції, навіть коли над метро вже височіло два поверхи ТРЦ.

Мені стало відомо про підробний диплом Бондаренка ще на початку весни. Тоді я, щоб не бути голослівним, скерував відповідне депутатське звернення до правоохоронних органів. Всупереч усталеній "практиці" прикривання Кличка, цього разу справу відкрили.

Згодом мене повідомили, що Кличко особисто намагався зам’яти це питання з правоохоронцями, щоб ті не порушували кримінальну справу проти його зама. Спочатку здавалося, що він просто намагається уникнути для себе репутаційних втрат тому й "вписується" за фальсифікатора. Але згодом стало очевидно, що Кличко намагається вирішити питання по Бондаренку, щоб кримінальну справу не відкрили проти нього самого, адже я знайшов докази того, що Кличко з самого початку знав про фальшивий диплом свого керівника апарату.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Коротко: на момент призначення Володимира Бондаренка 13 серпня 2014 року згідно регламенту КМДА не існувало посади просто керівника апарату, а була посада "керівник апарату – заступник голови КМДА". Проте, Кличко знав про підробний диплом, і що це викриється під час спецперевірки при процедурі погодження заступника в АП та Кабміні, адже кожен потенційний заступник голови КМДА має пройти обов'язкову спецперевірку. Для того, щоб Бондаренко її не проходив, Кличко через 7 днів після його призначення "просто" змінив регламент КМДА, позбавивши керівника апарату КМДА статусу свого заступника. Так би мовити, сховав свого улюбленця з "липовим" дипломом від зайвих очей.

Додаткова порція цинізму від Кличка полягає в тому, що нещодавно він створив комісію з питань оцінки корупційних ризиків у діяльності КМДА та підготовці Антикорупційних програм КМДА, а її керівником призначив саме свого помічника-фальсифікатора.

Цікаво, що Кличко почав покривати Бондаренка ще будучи нардепом. Так, він порушив Закон, коли призначив Бондаренка своїм помічником-консультантом у Верховній Раді. Згідно тодішнього Закону України “Про державну службу” помічником нардепа (зі статусом держслужбовця) могла бути людина виключно з повною вищою освітою, якої у Бондаренка не було (навіть фіктивно).

Абсолютно очевидно, що Кличко вчинив низку злочинів. Тому я звертаюсь до правоохоронних органів, з вимогою відкрити справу проти самого Кличка (а не лише його помічника) та відсторонити мера-фальсифікатора від обов’язків міського голови до кінця розслідування кримінальної справи (шляхом відповідного звернення до суду).

Юрій Левченко, депутат  Верховної Ради

Джерело

КиевVласть

Теги: Віталій Кличко, володимир бондаренко, кримінальна справа, Юрій Левченко, підробний диплом

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.