субота, 20 квітня 2024 г.
Позиция по ЖК “ЭВРИКА” от вице-президента “Активинвест”

Позиция по ЖК “ЭВРИКА” от вице-президента “Активинвест”

Алла Вышинская

Вице-президент общественной организации “Активинвест”

Не так давно в соцсетях появилась информация от группы инвесторов ЖК “Эврика” о их недовольстве сроками ведения работ застройщиком и просьбе к Президенту Украины Владимиру Зеленскому принять меры в отношении АКБ “Аркада”.

Мне бы хотелось сказать несколько важных слов об этом. Благодарю  редакцию “КиевВласти”, что посчитали мои слова значимыми и дали возможность высказаться на страницах уважаемого издания.

На самом деле подавляющее большинство инвесторов не разделяет действий нескольких представителей жилого комплекса. Между инвесторами недавно произошел раскол. Теперь у нас есть две общественных организации – первая объединила все 460 семей, из них откололась вторая. В нее вошло 10 человек. И они создали свое движение с противоположным видением проблемы. Они считают, что не так быстро “Аркада” строит, как им хочется. При этом они забывают, что они не доплатили ни одной копейки.

Аркада за свои деньги 460 квартир достраивает бесплатно. Напомню, дома стояли более 10 лет заброшенными и “Аркада” взялась достраивать эти дома за свои средства.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Среди других домов, которые строятся в ЖК “Эврика”, есть три дома, которые пострадали от предыдущего застройщика. Два года назад были выиграны суды и “Аркада” начала работать с пострадавшим инвесторами. А это 460 семей. Больше тысячи киевлян.

После этого была строительная процедура, экспертные оценки – на текущий момент все три дома строятся. Отмечу, все три без исключения строятся. Мы буквально ежедневно контролируем работы.

Дома 10 лет простояли, они (застройщики) начинают строить, а потом смотрят что это уже достраивать нельзя – это надо ломать и переделывать. Например, 9-й дом пришлось полностью снести под ноль, потому что он не подлежал восстановлению. В 4 доме оказались другие проблемы – со штукатуркой и 10 лет в подвале была вода, нужно было разобраться с фундаментом. Тут же оказалось, что предыдущий застройщик окна даже не закрепил, а просто задул пеной.

Это все длительный процесс. Некоторые люди этого не понимают. А я, как и многие другие, хочу получить качественный дом. Это аргумент.

Я лучше подожду еще полгода, но точно буду знать, что ни один кирпич мне на голову не упадет и трубы правильные поставят и проводку. И окна все поменяют. Ведь эти дома 10 лет стояли без консервации.

По ситуации с обращениями второй общественной организации, когда 10 человек написали письмо, остальные 400 ужаснулись. Ведь есть адекватное общение с застройщиком. Есть диалог.

Зачем вместо сотрудничества создавать дополнительные проблемы и говорить за всех?

Все вопросы нужно решать совместно.

Читайте: Под зданием АП проходит митинг инвесторов нескольких жилых комплексов

Алла Вышинская, вице-президент общественной организации “Активинвест”

КиевVласть

Теги: новости киева, мнение, рынок недвижимости, банк “Аркада”, ЖК “Эврика”, алла вышинская

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.