среда, 23 сентября 2020 г.
Поліція та громадяни мають справу з одними й тими самими злочинцями!

Поліція та громадяни мають справу з одними й тими самими злочинцями!

Олександр Кравченко

Журналіст КиевVласть

Голова поліції Київської області Андрій Нєбитов вирішив поділитись своїми думками з приводу права населення на збройний самозихист. І зробив це, як роблять зазвичай поліціянти, з маніпуляціями, замовчуваннями та пересмикуванням.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Ситуація, на яку посилається пан Нєбитов, проста – чоловік після суперечки на дорозі влаштував стрілянину з травматичного пістолету та поранив випадкову людину.

“Але цей хлопець (і він не єдиний) своїм прикладом відповів усім прихильникам легалізації короткоствольної зброї для цивільного населення на їх головний аргумент: “З легальною, зареєстрованою зброєю злочини не вчиняють!!!”, – написав пан Нєбитов.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Щоправда, він забув написати, чи легально власник травматичної зброї її отримав, і чим є насправді те громадське формування, членом якого є підозрюваний.

“Я знайомий з багатьма людьми – прихильниками легалізації короткоствольної зброї для цивільного населення. Це розумом зрілі, виважені люди. Вони мають серйозну аргументацію на свою користь. Вони дуже люблять зброю і відносяться до неї вкрай відповідально. Але, на жаль, за цими людьми отримають доступ до бойових пістолетів та револьверів от такі “ковбої”, – продовжує голова поліції Київщини. 

Я, в свою чергу, чув про чесних та сумлінних поліцейських. Вони не пиячать, не стріляють в місті по бляшанках та не вбивають дітей. Але через них доступ до бойових пістолетів та револьверів отримують такі “ковбої”, які підозрюються у вбивстві 5-річного Кирила Тлявова в Переяславі. 

А ще доступ до зброї отримують такі поліціянти, які підозрюються у катуванні в Кагарлику, просто в поліцейському відділку, коли, нагадаю, за версією ДБР, працівник Нацполції стріляв над головою жертви.

Андрій Нєбитов не зупиняється на цьому, та пише: “ніж надати доступ цивільному населенню до бойової короткоствольної зброї, пропоную прийняти рішення щодо доступу до травматичних пістолетів і револьверів усім громадянам (звісно, психічно здоровим і тим, які відповідають вимогам для власників мисливської зброї).”

Дякую, дуже дякую! Але...

Можливо, виходячи з вищенаведених мною прикладів, було б доречно надати доступ саме поліцейським виключно до травматичної зброї, а не до бойової? Зрештою, на вулицях і ми, законослухняні громадяни, і поліцейські, маємо справу з одними й тими самими злочинцями. Озброєними, ну то й що? Чому громадянин (програміст, продавець, журналіст тощо) має захищати своє життя з травматичною зброєю, а поліціянт – з бойовою? От тільки не треба про “служити та захищати”. Приклади служіння та захисту ми бачимо регулярно – як от на Дніпропетровщині, де поліціянтів спіймали на торгівлі наркотиками та інших злочинах.

“Провести детальний аналіз володіння такою зброєю громадянами за 5 років. Детально розглянути випадки застосування, втрати та інші складові культури володіння зброєю. На підставі отриманих даних приймати рішення щодо подальшого доступу до бойової короткоствольної зброї громадянам”, – продовжує фантазувати очільник поліції столичного регіону.

Вибачте за прямоту, пан Нєбитов, але ваш міністр Аваков стверджує, що МВС не веде навіть статистики нагороджених бойовою зброєю! Що ви зібрались аналізувати з таким системним підходом? І щодо системності. Ви же в курсі, що представники МВС заявили, що готові підтримати право громадян на збройний захист з використанням короткоствольної нарізної зброї?

Доречі, пан Нєбитов каже, що має нагородну зброю. Щиро не розумію, навіщо вона йому, якщо поліція працює вправно, захищає всіх громадян та служить їм. Вже кого-кого, а свого шефа поліцейські точно прикриють. В минулому році підлеглі пана Нєбитова в середньому прибували на місце події менше ніж за 20 хвилин. Невже так складно почекати, поки приїдуть професіонали?

До речі, щодо професіоналів. Хотів би нагадати, що саме колеги пана Нєбитова кілька років тому так гарно спланували операцію по затриманню крадіїв у Княжичах, що втратили 5 чоловік. Травматична зброя замість бойової могла б допомогти рятувати життя і громадян, і поліціянтів. 

А нам, законослухняним громадянам, дайте можливість захищати себе та своїх близьких за допомогою зброї, а не телефону. 

Читайте: Георгій Учайкін: “Треба спитати в людей, чи хочуть вони мати право на збройний самозахист або цілком розраховують на захист поліції”

Олександр Кравченко, журналіст КиевVласть

КиевVласть

Теги: полиция, нацполиция, аваков, беспредел, антон геращенко, аттестация, менты, небытов

среда, 23 сентября 2020 г.
10:27
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
11:23
“Инвесторы получают максимально возможное качество строительства”, – сооснователь группы компаний DIM Насиковский
11:02
Приют под Киевом срочно собирает деньги на новый вольер для тигров, спасенных на Жуковом острове
10:41
У КОДА готуються передати 300 млн гривень своїм новим підрозділам
10:22
В Украине за сутки выявлены 3 497 новых носителей коронавируса
10:04
Курс валют в Киеве: 23 сентября 2020 года
09:42
“Укрзализныця” возобновила посадку пассажиров на станциях “Нежин” и “Носовка”
09:27
Столичные коммунальщики ликвидировали повреждения водопроводной сети на улице Новоконстантиновской
09:26
Кличко наказав силовикам розігнати мирну акцію під стінами Київради, - Виктор Таран
09:02
Владимир Зеленский назначил главой Броварской РГА Георгия Биркадзе
09:01
Кандидат от ЕС Окопный с помощью Кличко использует админресурс на своем округе, - Михаил Шнайдер
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 23 вересня 2020 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 23 сентября 2020
вторник, 22 сентября 2020 г.
20:45
В среду, 23 сентября, ярмарки пройдут в шести районах Киева (адреса)
20:24
В Киеве стартовали продажи единого электронного билета SmartTicket для железнодорожного и городского транспорта
20:04
Суд признал киевлянина виновным в убийстве собаки
Календарь событий