вторник, 27 октября 2020 г.
Отримайте свої документи, аби не втратити можливість проголосувати

Отримайте свої документи, аби не втратити можливість проголосувати

Вячеслав Гузь

Начальник Центрального міжрегіонального управління ДМС у м. Києві та Київській області

У період підготовки до виборів підрозділи Міграційної служби Київщини посилено працюватимуть аби своєчасно забезпечити громадян паспортними документами. Готові паспорти можна буде отримати навіть у день виборів – 25 жовтня.

Невдовзі, а саме 25 жовтня поточного року відбудуться чергові місцеві вибори. Нагадуємо, що паспорт громадянина України є основним документом для реалізації права голосу на виборах та підставою для отримання виборчого бюлетеня особами, яким на день виборів виповнилося 18 років та яких включено до списку виборців.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Отже рекомендуємо громадянам України, яким необхідно замінити паспорт у зв’язку з втратою, викраденням, зміною інформації, внесеної до паспорта (крім додаткової змінної інформації), непридатністю паспорта для подальшого використання тощо, звернутись до районних відділів Міграційної служби, щоб оформити та завчасно отримати новий документ. Термін оформлення ID-картки у звичайному режимі становить 20 робочих днів, у терміновому – 10 робочих днів.

У свою чергу Центральне міжрегіональне управління ДМС у м. Києві та Київській області впродовж вересня-жовтня поточного року максимально спрямовує свої зусилля на своєчасне забезпечення  громадян паспортними документами з метою сприяння потенційним виборцям в реалізації їх права.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Також закликаємо вчасно отримати паспорти громадянина України, які вже оформлені і чекають видачі. Наразі у підрозділах ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області та уповноважених суб’єктів (Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП), “Паспортних сервісах”) залишаються майже 8 тис. вже готових до видачі ID-карток (4987 – у м. Києві та 2891 – в Київській області), за якими не прийшли їх власники. Чекають на видачу і паспорти громадянина України зразка 1994 року, які подавалися для отримання послуги з вклеювання фотокартки при досягненні 25- та 45-річного віку.

Якщо з певних причин хтось не встигне забрати свій паспорт найближчим часом – підрозділи ЦМУ ДМС в м. Києві та Київській області працюватимуть і у день виборів – в неділю 25 жовтня, щоб кожен мав змогу отримати свій документ і прийти на виборчу дільницю.

Слід зазначити, що готовий паспорт зберігається у підрозділі Міграційної служби протягом року від дня його оформлення. Крім того, у період карантину виготовлені документи знищуватися не будуть.

Окремо звертаємо вашу увагу на те, що в період установлення на всій території України карантину (згідно рішення КМУ, до 31 жовтня включно) громадяни можуть оформити ID-картку за місцем звернення. Тобто, для отримання паспорта громадянина України у формі ID-картки – вперше,  у разі закінчення терміну дії, втрати, при обміні паспорта-книжечки на ID-картку за бажанням тощо – особа може звертатися до підрозділу Міграційної служби, незалежно від зареєстрованого місця проживання.

Такі зміни передбачені пунктом 4 прикінцевих положень Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)” № 530-IX від 17 березня 2020 року .

Нагадуємо, що обидві форми паспорта (ID-картка та паспорт-книжечка) є рівнозначними та самодостатніми, відтак жодних додаткових документів (витягів, довідок) на виборчій дільниці подавати не потрібно.

Вячеслав Гузь, начальник Центрального міжрегіонального управління ДМС у м. Києві та Київській області

КиевVласть

Теги: новости киева, новости киевщины, выборы, паспорт, миграционная служба украины, получить паспорт, замена паспорта

вторник, 27 октября 2020 г.
14:09
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
16:02
Ход работ на ЖК Star city в октябре
15:46
Сегодня ночью в Киеве в пожаре погиб человек, спасатели эвакуировали два десятка жителей (фото)
15:24
Столичные коммунальщики выявили более 200 случаев размещения предвыборной агитации 24-25 октября
15:05
Киевскую пенсионерку задержали на краже деревьев в парке Рыльского
14:57
Киевская нардеп-мажоритарщица предлагает поставить на паузу строительство многоэтажек в полукилометре от объектов культурного наследия столицы
14:42
В Киеве появился новый сервис проката электросамокатов
14:23
Еще 27 элементов благоустройства планируют снести в Киеве
14:05
На Чернобыльской АЭС коронавирус диагностирован у 40 сотрудников
13:41
У Київській ОДА створили розвиваючу гру для дітей на екологічну тему
13:25
За сутки в Киеве от COVID-19 умерли 7 человек
13:05
Сегодня вечером, 27 октября, на трех станциях киевского метро возможны ограничения на вход из-за футбола
12:44
Бориспольский экспресс сбил шедшую по путям девушку (видео)
12:23
В селі Лебедівка на Київщині реконструюють нежитлову будівлю під дитсадок
12:04
В ДТП под Киевом погибла член избирательной комиссии
11:45
На Київщині за добу підтверджено 311 нових випадків захворювання на коронавірус
Календарь событий