п'ятниця, 22 листопада 2024 г.
Обманутые правдой

Обманутые правдой

Анастасия Воскресенская

Экс-главред газеты "ПравдаТут"

Полгода я была волонтером сама того не подозревая. Мне казалось, что я достойно оплачиваемый сотрудник агентства "ПравдаТут". Да вот денег, как собственно и правды, в агентстве не оказалось.

В эту работу я была влюблена. Ведь должность главреда - это мечта большинства пишущих журналистов. В день сдачи газеты работала до поздней ночи, на выходных занималась планированием следующего номера, а потом снова и снова создавала информационно-аналитическую газету в команде с двумя журналистами. Наверное, я бы могла годами работать на "ПравдаТут". Но у агентства, как оказалось, есть огромный недостаток - и на канале, и в газете людям задерживали, а некоторым и вовсе не выплачивали, зарплаты. Мне, например, обещанный оклад ни разу не выплатили в полном объеме.  Когда я уходила, меня вдоволь накормили обещаниями про кровно заработанные 17 000 гривен и... вычеркнули насовсем из памяти.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Бросать любимую газету было сложно. Хотелось как можно скорее забыть и о своей наивности, и о нечистоплотном бизнесмене - владельце агентства "ПравдаТут". Но мне без перестану начали звонить и писать люди, которым за два, три, четыре месяца, полгода, год, так и не выплатили зарплату! Всех их либо кормили обещаниями, либо и вовсе игнорировали. Больше ТРИДЦАТИ людей столкнулись с весьма мерзким концов "Правды". И речь идет не о маленьких суммах - это тысячи, а у некоторых и десятки тысяч гривен…

Вот, правда, сам владелец агентства всё отрицает. Сотрудников, которых он так и не устроил официально, он вроде как и знать не знает. Журналистское удостоверение называет "только пропуском на канал", а наличие сюжетов или публикаций - работой волонтерской. Вы многое знаете главредов-волонтеров?

Жаль, но много людей сделали себя заложниками "Правды" собственноручно. Сотрудники, идя на уступки агентству, соглашались получать часть зарплаты "по-черному". Этими "черными" люди экономили деньги "ПравдаТут", а их взамен кинули, просто-напросто не выплатив обещанные на словах зарплаты.

Я стала первой, кто вынес проблему из избы. Дело в том, что обманутых правдой людей с каждым днем все больше и больше. Для многих эта работа становится первой. И очень не хочется, чтобы журналисты, только выйдя из стен университета, вот так обжигались. Ведь первая работа - это как первая любовь... Её нужно вспоминать с приятным содроганием сердца. А от "ПравдаТут" дергаться может разве что глаз... И зачем Украине эти конвульсии?

Анастасия Воскресенская, экс-главред газеты "ПравдаТут"

КиевVласть

Теги: обман, Анастасия Воскресенская, Правда тут

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.