вторник, 11 декабря 2018 г.
Нові школи світять не всім дітям Київщини

Нові школи світять не всім дітям Київщини

Ганна Старикова

Голова Київської Обласної Ради

За три тижні школярі по всій країні знову сядуть за шкільні парти. Але не всім може пощастити мати затишний клас та всі необхідні умови для здобуття необхідних знань. Що може чекати школярів Київщини та їхніх батьків? Згадуючи нещодавні події із перекриттям доріг у місті Вишневому, розумію, що історія може повторитися. І не лише у цьому місті, а й у інших населених пунктах, які дотичні до столиці.

Київська область має дві великі проблеми із закладами освіти. З однієї сторони, у віддалених районах області школи закривають, організовують один навчальний заклад на два-три села, адже дітей тут не вистачає, вчителі їдуть у великі міста, щоб мати кращу зарплату. Дитячих садочків, інколи, взагалі немає у радіусі десятків кілометрів.

Кардинально інша ситуація у містах і селах, які знаходяться близько до Києва. Чисельність населення тут зростає мало не щодня, з’являються нові житлові комплекси, приватні будинки. Разом зі стрімким перенаселенням необхідно розвивати інфраструктуру: дороги, школи, садочки, спортивні заклади. Звісно, жоден бюджет міста чи села не потягне на своїх плечах покриття всіх витрат на 100%. Та й забудовники часто можуть запропонувати лише зведення приватного навчального закладу, вартість послуг якого захмарна для більшості сімей. Тому ми вже неодноразово стаємо свідками того, як у приміщеннях школи навчання проводиться і у коридорах, і у дві-три зміни.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області на 2018 рік, яка була затверджена Київською обласною радою, передбачає будівництво, реконструкцію та ремонт 28 закладів освіти у Баришівському, Богуславському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Києво-Святошинському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Поліському, Рокитнянському, Таращанському районах, містах Березань, Буча, Обухів, Славутич. Загальна сума коштів, яка передбачається обласним бюджетом на будівництво і реконструкцію закладів освіти - 133 349,057 тис. грн.

Станом на 6 серпня, дана програма виконана на 24,7%. Батьки міста Вишневого були присутні на останній сесії Київської обласної ради. За їхніми словами будівництво так і не розпочалося, підрядник лише отримує кошти за експертизу недобудованої школи. Тож ми розуміємо, що цей навчальний рік стане черговим випробуванням і для батьків, і для самих школярів.

Читайте: Я особисто контролюватиму прозорість освоєння бюджетних коштів

Ганна Старикова, голова Київської Обласної Ради

KиевVласть

Теги: новости киевской области, строительство, ремонт, бюджет, школа, киевщина, анна старикова, нуш

вторник, 11 декабря 2018 г.
12:46
У 24-летнего парня в Киеве изъяли около килограмма наркотиков (фото, видео)
12:25
Решение суда об отмене паевого взноса для киоскеров исполнят принудительно
12:05
Заявление председателя Госархстройинспекции Алексея Кудрявцева относительно заключения Комиссии по вопросам высшего корпуса государственной службы
11:44
В текущем году мероприятия ко Дню достоинства и свободы обошлись бюджету Киева почти в пять раз дороже, чем годом ранее
11:27
На выходных в Киеве стартует продажа елок с чипами на 190 локациях (адреса)
11:05
За последние три года в Киеве стало меньше официально зарегистрированных безработных
10:44
Квартира от “Киевгорстрой” под 0,01%
10:26
Река Ирпень находится в критическом состоянии из-за строительства в ее пойме многоэтажки (видео)
10:04
Gulliver - победитель фестиваля “Выбор года 2018”
09:45
Курс валют в Киеве: 11 декабря 2018
09:29
Ночью в Киеве пытались захватить торговый центр “Дарница” (фото, видео)
09:05
В рамках проекта “Врач в Вашем доме” за прошедшую неделю обследовались 1459 жителей Киева (+ график)
07:15
Плановые отключения электроэнергии в Киевской области 11 декабря 2018 года (полный список населенных пунктов)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 11 декабря 2018
понедельник, 10 декабря 2018 г.
20:45
С нового года киевляне будут платить за отопление на 23% больше (видео)
20:26
Gulliver подготовил для своих посетителей новогодний праздник вместе с брендом Giorgio Armani
Календарь событий
Комплексный подход Петра Оленича обойдется столичным налогоплательщикам более чем в 1,4 млрд гривен
11 декабря 2018 г. 12:30
Комплексный подход Петра Оленича обойдется столичным налогоплательщикам более чем в 1,4 млрд гривен
Директор Департамента земельных ресурсов Киевской горгосадминистрации (КГГА) Петр Оленич (на фото) умудрился протащить через Киевсовет документ, позволяющий ему в 2019 году освоить на теме землеустройства почти 1,4 млрд гривен из столичной казны. Удивительно, но соответствующую программу утвердили без отчета о выполнении аналогичной (на 2016-2020 годы) и взамен оной. При этом, суммы на финансирование задач, которые ранее за счет налогоплательщиков уже явно выполнялись, в новом документе выросли в десятки и сотни раз. Очень похоже, что бюджетное финансирование теперь предусматривается на никому ненужные мероприятия и на то, что уже давно сделано и есть в наличии. Последнее, кстати, подтверждается данными из открытых источников.