“Ніч молодіжної науки” та “Бренд науковця”: в листопаді 2022 Рада молодих учених проведе 2 заходи - долучайтеся!
Команда Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та Офісу підтримки вченого анонсує та запрошує долучитись і прийняти участь у двох заходах, що відбудуться в цьому місяці.
Першим з них є науково-популярний захід “Ніч молодіжної науки-2022 в умовах війни”, який традиційно відбудеться до Всесвітнього дня науки 10 листопада 2022 р. з онлайн-трансляцією на сторінці РМУ при МОН у Фейсбуці (https://www.facebook.com/youngscientists.ua).
Мета заходу полягає в популяризації наукових здобутків молодих учених, налагодженні співпраці між молодими науковцями, встановленні зв'язків з основними стейкхолдерами та зарубіжними партнерами в умовах війни.
В заході візьмуть участь майже 50 молодих учених з різних регіонів України, а також молоді вчені Польщі та Угорщини, які у цікавій формі презентуватимуть результати своїх досліджень широкій аудиторії. Тематичне спрямування заявлених презентацій охоплює широке коло актуальних питань у різних сферах життєдіяльності: від економічних, соціальних, культурних, екологічних до діджиталізації суспільства, ІT-технологій та післявоєнного відновлення України.
Другою подією є реалізація курсу підвищення кваліфікації "Бренд науковця у цифровому світі". Навчання заплановано провести з 21 по 27.11.2022 у форматі он-лайн. Участь у курсі безкоштовна. Тим, хто успішно завершить курс, буде видано сертифікат (30 год./1 кредит ЄКТС). Реєстрація на участь у заході триває до 15 листопада 2022 року за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSepU0u5Qafwl8O6qhtzU_teiLSloa7ZK5xZhntgf8fUqBdoWQ/viewform
Проведення заходу має на меті сприяти поглибленню знань та отриманню навичок, необхідних для успішного просування науковцем власного бренду, презентації результатів власних досліджень, пошуку потенційних інвесторів чи роботодавців, а також вдосконалення існуючих та набутих компетентностей для успішної комунікації та самопрезентації. Курс складається з наступних тематичних блоків:
● успішна кар’єра науковця;
● ефективна комунікація;
● успішна презентація;
● імідж вченого в цифровому суспільстві;
● використання інструментів відкритої науки та наукометричних баз для популяризації власних наукових результатів;
● цифрові технології та соціальні мережі для популяризації наукових здобутків та багато іншого.
Долучайтеся та отримуйте нові знання та корисні навички.
Голова Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та голова Офісу підтримки вченого Ослеся Ващук