неділя, 24 листопада 2024 г.
Неутешительные итоги Олимпиады-2016

Неутешительные итоги Олимпиады-2016

Константин Дульцев

спортивный обозреватель Национальной радиокомпании Украины

Итак, позволю себе подвести краткие итоги выступления нашей команды на Олимпиаде. 11 медалей (не имеет значения, какого достоинства) и больше десятка четвертых и пятых мест (о которых через три дня уже никто не вспомнит). Это провал. Скажу больше – если бы не Олег Верняев и не Ольга Харлан, выступление можно было бы назвать обсером.

Провал в легкой атлетике – 65 спортсменов и одна медаль, которую Бондаренко завоевал будучи тяжело простуженным. И не надо мне рассказывать о выходах ряда спортсменов в финал и про две эстафетные команды в решающих забегах. На легкую атлетику, благодаря Игорю Гоцулу, было выделено денег больше, чем на другие виды спорта вместе взятые. Потому что их банально больше. Требования спортсменов и их тренеров выполнялись безукоризненно. И одна медаль. При том, что на прошлых Олимпиадах у нас всегда было не меньше пяти.

Провал в борьбе, как греко-римской, так и в вольной. Жана Беленюка выносим за скобки. У вольников вообще впервые в истории нет наград, как у мужчин, так и у женщин. Зато у экс-украинок, которые ныне выступают за Азербайджан, сразу две.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Провал в дзюдо. Провал в боксе. Провал в прыжках в воду. Провал в тяжелой атлетике. Провал в стрельбе из лука.

По большому счету провал в теннисе. О победе Свитолиной над Уильямс будет помнить только Дарья Кузнецова, впервые в жизни комментировавшая теннис.

Неудача в пулевой стрельбе, несмотря на серебро Кулиша. Просто лишь два наших спортсмена вышли в финал из 12 дисциплин + Мильчев стал четвертым в ските.

Велоспорт? Там мы ни на кого не надеялись.

Плавание? Там уже давно ни на кого не надеемся. За исключением Андрея Говорова.

Провал в баскетболе, волейболе, водном поло, женском гандболе, в хоккее на траве, в регби-7. И даже в футболе.

Хотя, провал в этих видах спорта уже вторую пятилетку длится, а в каком-то - третью и четвертую. А, ну да. Нас там не было и не будет.

Провал в спортивной медицине на таком высоком уровне как Олимпиада. У нас каждый третий спортсмен на ОИ был простужен, и наши врачи то ли не предвидели ситуацию, то ли от незнаний, ничего с этим поделать не могли. И не нужно рассказывать, что в Бразилии другой климат. Почему эту ситуацию никто не изучил?

О временах, когда у нас было по 20 медалей, можно забыть и вспоминать, как яркое прошлое советского наследия. Не тешьте себя иллюзиями о попадании игровых командных видов спорта на ОИ. Ибо это нереально. Мы отстали от других минимум лет на 50.

После нынешних ОИ спортсмены массово будут принимать предложения других стран, и защищать честь других государств – Азербайджана, Турции. Хуже всего, если это будет Россия. Конечно, такие культовые личности, как Верняев и Беленюк, останутся. Но, квалифицированной скамейки запасных и перспективных ребят и девушек практически не будет.

Но я вас обрадую. Это еще не конец. Это только начало конца. Мы начинаем привыкать к реалиям. В Токио-2020 у нас будет 8-10 медалей (в лучшем случае) при количестве спортсменов в 170-180 чел. На ОИ-2024 поедут 140-150 человек за 6-8 медальками. А в 2028 году? Я так далеко заглянуть не могу.

Может в этом или в следующем году руководители нашего государства разработают и воплотят в жизнь какую-то реформу спорта, которая через 12 лет даст результат.

Читайте: Открытое письмо новому руководителю Минздрава: “Кто Вас нашел?”

Констатин Дульцев, спортивный обозреватель Национальной радиокомпании Украины

Источник публикации

КиевVласть

Теги: новости киева, новости украины, новости спорта, олимпийская сборная украины, итоги олимпиады 2016

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.