п'ятниця, 26 квітня 2024 г.
Неприятие компромиссов со злом как альтернатива Третьему Майдану

Неприятие компромиссов со злом как альтернатива Третьему Майдану

Станислав Речинский

Главный редактор сайта «ОРД»

Третий Майдан. Все чаще эти слова звучат. И вполне понятно, почему звучат. Потому что слишком очевидно то, что большая часть винтов и винтиков властной машины абсолютно потерялись во времени. Они его не чувствуют. Они полагают, что власть – это лишь возможность воровать, “пилить” бюджет, брать взятки. Потому что каких-то реальных изменений в отношении государства и малого бизнеса – нет. А значит – выживать становится все труднее, не говоря о том, чтобы жить.

Потому что нет наказанных за убийства на Майдане – есть лишь разнообразные оправдания и отговорки. Потому что гнусная манера пристраивать на должности своих детей и родственников не только сохранилась, но, пожалуй и стала сильнее, причем, начиная с первого лица новой власти.

Потому что непонятный статус “ни войны, ни мира” на Востоке на деле оборачивается ежедневными жертвами.

Причин много. Но каким может быть “Третий Майдан”?

Понятно, что власть сейчас свалить не сложно. Хотя бы потому, что нет ни малейшей уверенности, что ее вообще кто-то будет защищать. При одном условии. При внятном наличии тех, кто готов и способен эту власть взять. И вот тут проблема.

Батальоны? Они неоднородны и не имеют единого руководства. Политсилы радикального толка, не прошедшие в парламент? Но даже “Правый сектор” и “Свобода” – весьма отличающиеся друг от друга силы. Но даже если и договорятся, понятно, что на следующий день после победы “Третьего Майдана” они начнут делить власть. Между собой и между группировками помельче, и между путинскими провокаторскими группами.

На что это будет похоже? На ДНР и ЛНР. Гражданские в ночных очередях за хлебом, и вооруженные люди на шикарных джипах и с блоками “Мальборо”. Грузия, образца 1993 года.

Как по мне – более всего в “Третьем майдане” заинтересован Путин. Вроде даже и планы такие есть. Не на ноябрь- декабрь, позже, в следующем году. Когда удастся подраскачать ситуацию прежде всего в Киеве. Когда кредит доверия к власти будет окончательно исчерпан. В случае третьего майдана, как мне кажется, не склонным к насилию гражданам из Украины нужно будет просто “валить”.

Увы, это будет надолго и болезненно. Но мы должны быть умнее. Мы должны додавить внутреннюю гадину совместными усилиями новых политиков в парламенте, новых политиков не в парламенте, новых не политиков, но воинов, и просто всех новых.

Люстрация должна быть не только формальным актом, которого, естественно, многие подонки смогут избежать. Люстрация должна быть неприятием компромиссов со злом, со старыми коррупционными привычками, с примелькавшимися во всех отраслях мордами “решал” и вымогателей. Другого пути не вижу.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

КиевVласть

Теги: путин, война, днр, люстрация, лнр, революция, мир, провокатор, третий майдан, кредит доверия

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.