четвер, 28 березня 2024 г.
Навіщо Бно-Арійяну знадобилася фіктивна зустріч із громадськістю Коцюбинського?

Навіщо Бно-Арійяну знадобилася фіктивна зустріч із громадськістю Коцюбинського?

Микола Єременко

Депутат Коцюбинської селищної ради, співголова Руху за самоорганізацію

Минулого тижня губернатор Київщини Михайло Бно-Айріян “зустрівся із громадськістю” селища Коцюбинське з приводу якості води. Принаймні так сказано на сайті Київської облдержадміністрації.

Втім, сама громадськість про подію навіть гадки не мала. Воно й не дивно, адже “виїзний прийом” було анонсовано у мережі менше ніж за день до початку заходу. Ані депутати Коцюбинської селищної ради, ані ОСББ, ані громадські організації про подію повідомлені не були.

В результаті зустріч із громадськістю звелася до закритого міжсобойчика Михайла Бно-Айріяна та тво Коцюбинського селищного голови Сергія Даніша. Останній традиційно привів із собою загін “в’язаний берет” для імітації справжності дійства.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

То ж навіщо Бно-Айріян провів відверто фіктивну зустріч із відверто фейковою громадськістю? Коли щось не розумієш у місцевій політиці, слід шукати фінансовий мотив і все проясниться вмить.

Як виявилося, посадовець вирішив подолати “фекальну кризу” у Коцюбинському (частина будинків отримує забруднену воду) шляхом під’єднання селища до водогону ПрАт “Київводоканал”. А у Коцюбинське Михайло Бно-Айріян приїхав по громадський одобрямс.

Здавалось би, позитивна ідея, але диявол криється у деталях. Тож є кілька важливих нюансів.

По-перше, під’єднання селища до мереж ПрАТ “Київводоканал” вимагає 3 млн гривень бюджетних коштів. 2 млн гривень губернатор дає із обласного бюджету, 1 млн гривень хоче взяти із Коцюбинської казни.

По-друге, 67% акцій ПрАТ “Київводоканал” належать "Київенергохолдингу", де факто – приватній структурі. З легкої руки губернатора цій структурі за бюджетний кошт можуть дістатися додаткових 20 тис. клієнтів. Думаю, кожен хотів би так вести бізнес, але не у кожного є свій "бно-айріян".

І найголовніше, у Коцюбинському функціонують 18 свердловин і лише одна проблемна. Вартість її капітального ремонту фахівці Руху за самоорганізацію оцінюють максимум у 500 тис. гривень. І це аж ніяк не 3 млн гривень, необхідні для підключення селища до потужностей “Київводоканалу”. Водночас якість води у київському водогоні низька, тож від підключення до нього абсолютна більшість жителів Коцюбинського лише програє.

Абсолютно очевидно, що бюджетні кошти доцільніше вкласти у ремонт проблемної свердловини аби селище надалі споживало якісну воду власного видобутку.

Михайло Бно-Айріян та Сергій Даніш натомість марять безглуздим освоєнням значних коштів, лобіюють бюджетні дотації для приватної контори та хочуть приректи 20 тис. мешканців області на залежність від приватної структури з не до кінця зрозумілими власниками.

Читайте: Дубинский заподозрил Бно-Айрияна в махинациях с медицинскими деньгами

Микола Єременко, депутат Коцюбинської селищної ради, співголова Руху за самоорганізацію

КиевVласть

Теги: новости киевской области, новости киевщины, киевводоканал, коцюбинское, сергей даниш, михил бно айриян

четвер, 28 березня 2024 г.
13:25
Перший рейс здійснив поїзд Прага — Чоп
13:04
У Києві затримали агента рф, який під виглядом капелана планував шпигувати за бригадою десантників ЗСУ
12:44
У Славутичі вирішили завершити опалювальний сезон 31 березня
12:26
Дитсадок на Харківському масиві відремонтують за 206 млн гривень
12:04
Пошкоджений ракетою будинок на Солом’янці включили до переліку на першочергове відновлення
11:45
У Чорнобильському заповіднику незаконно зрубали 100-річні дуби на майже 60 млн гривень
11:22
У Бучі через проведення слідчих дій перекрито рух транспорту на вулиці Вокзальній
11:01
На Київщині з 1 квітня починає діяти нерестова заборона на риболовлю
10:44
Рада оборони Києва ухвалила низку рішень з посилення заходів безпеки
10:26
На Вишневе очікує реконструкція дощової каналізації за 992 тисяч гривень
10:04
За добу втрати ворога зросли на 780 осіб та 31 одиницю бронетехніки, - Генштаб ЗСУ
09:46
Вночі російські терористи атакували Україну 28-ма ударними БПЛА
09:24
У Боровій на Харківщині внаслідок російського обстрілу загинув 12-річний хлопчик
09:02
Протягом минулої доби відбулося 60 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
середа, 27 березня 2024 г.
20:45
Броварська громада спрямувала допомогу Збройним Силам - автомобіль-пікап та 50 FPV-дронів, - Сапожко
20:33
У МОЗ завершили перевірку ВЛК у Києві та виявили низку “проблемних питань”
Календар подій
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
28 березня 2024 г. 13:00
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
У столичному регіоні розробка Детальних планів території (ДПТ) все частіше використовується місцевими владами для легалізації самочинних будівництв через зміну цільового призначення земельних ділянок. Приклад – будівництво кінологічного центру біля села Рославичі на території Феодосіївської громади, яке явно без жодних дозвільних документів триває вже більше двох років і наразі активно підтримується керівництвом громади всупереч позиції місцевих мешканців. Громадські активісти наголошують на тому, що такий об'єкт матиме серйозний негативний вплив на екологію: створить ризик зараження людей різними хворобами через відсутність місця для утилізації собачих фекалій та загрозу для розташованого поруч ландшафтного заповідника “Васильківські карпати”. В Київській облраді, схоже, з цим згодні, але нічого зробити не можуть. Що стосується обурених громадян, то, якщо у Феодосіївській сільраді їх “не почують”, вони збираються звертатись до правоохоронців і суду.
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
26 березня 2024 г. 09:00
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
В Таценках на Обухівщині – скандал навколо підприємства, що планує займатися розливом мастил та оливи. Місцеві жителі вказують, що на земельній ділянці, де будуються виробничі потужності підприємства, розташована свердловина питної води, а поряд — житлова забудова і бювети. На думку мешканців, така наближеність створює ризик забруднення хімією навколишніх джерел. Люди налякані не тільки екологічними ризиками, а й воєнними: росіяни вже неодноразово доводили свій інтерес до підприємств нафтової галузі. Заручившись підтримкою місцевої влади, активісти дійшли аж до Міністерства екології. Однак, підприємство й досі продовжує здійснювати свою роботу. Чого прагнуть мешканці, чи дійсно підприємство загрожує екології села та як у ситуацію планують втручатись владні органи, – дізнавалася КВ.