четверг, 1 октября 2020 г.
На що витрачаються наші з вами платежі за опалення

На що витрачаються наші з вами платежі за опалення

Максим Запаскін

Депутат Киевоблради, фракція "Свобода"

Учора брав участь у роботі Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Одним із питань в порядку денному стояв розгляд стану підготовки до осінньо-зимового періоду 2018/2019 року. Від Білої Церкви звітував заступник Білоцерківського міського голови Гнатюк Валерій Володимирович.

Та інформацію, яку я почув та побачив, викликала у мене просто шок. Що ж, тепер Ваша черга бути шокованими.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Отже, загальний борг Київської області за спожитий природний газ, з урахуванням боргів минулих років, станом на 08.08.2018 року, становить 724,8 млн грн., у тому числі за 2018 рік – 429 млн грн.

Серед них найбільшим боржником є… КП БМР Білоцерківтепломережа, загальний борг цього комунального підприємства складає 326,8 млн гривень. Тобто більше половини усієї обласної заборгованості за природний газ! При цьому лише за 2018 рік перед НАК Нафтогаз утворився борг у розмірі 228 млн гривень! Отже, КП БМР Білоцерківтепломережа не зробила жодного платежу у 2018 році постачальникам природного газу, внаслідок чого рівень розрахунків за газ у 2018 році складає аж 0%!

Питання: а куди поділись ті кошти, які ми з вами регулярно сплачуємо за опалення?

Не сприймаю аргументи Гнатюка про те, що такий борг накопичувався протягом певного часу, адже сума за 2018 рік – 228 млн грн. сумно вражає! Не сприймаю аргументи стосовно втрат від економічно необґрунтованого тарифу – вибачте, але ціни на опалення зростають кожного року, ми це відчуваємо по рахункам, які щомісячно отримуємо. І враження таке, що ріст відбувається у геометричній прогресії, плюс пільги та субсидії, які можливо із затримкою, але у повному обсязі “капають” на рахунки Білоцерківтепломережи, плюс безповоротна фінансова допомога у розмірі 8 млн гривень, яка була виділена Білоцерківською міською радою – невже цього не достатньо? А ось, як з'ясувалось – ні, не достатньо.

Отже маємо перед початком опалювального сезону 2018/2019 “вишеньку” на торті – необхідність оплати 200 млн гривень для отримання номінацій (або лімітів) на природний газ, інакше – котельні Білої Церкви залишаться без газу, а населення без тепла.


200 мільйонів гривень, Карл! Яких немає у Білоцерківтепломережи (не питайте куди ділися наші гроші). Яких немає в області – тому, що виконання бюджету як обласного, так і державного на межі провалу. Не впевнений, що такі кошти знайде міський голова (адже плитка, дороги і мости є надзвичайно дорогими “іграшки”). І скоріш за все, у цьому “харчовому ланцюжку”, ми з вами залишаємось крайніми, а отже скоріш за все, платити за весь цій цирк доведеться простим білоцерківцям…. Якщо не згодні - комісія "по автономці" вже нібито запрацювала.

Максим Запаскін, депутат Киевоблради, фракція "Свобода"

KиевVласть

Теги: отопление, долг, тариф, Максим Запаскин, платежи, білоцерківтепломережа

четверг, 1 октября 2020 г.
14:59
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
В пятницу, 2 октября, ярмарки пройдут в восьми районах Киева (адреса)
20:24
Ирпень и Фастов попадают в “оранжевую” карантинную зону со следующей недели
20:03
В Макаровском районе жители получили восстановленное после взрыва газа жилье
19:48
Віталій Кличко: Новий корпус клініки “Оберіг”, що звели в столиці, – це приклад успішної співпраці приватного інвестора та міської влади (фото, відео)
19:31
В Обуховском районе сгорел частный дом (фото)
19:13
В Офисе президента прокомментировали гибель сотрудницы посольства США в Киеве
19:06
Аллея сакур на бульваре Верховного Совета в Киеве попала в Национальный реестр рекордов Украины (фото)
18:44
Біля станції метро “Героїв Дніпра” запрацював перехоплюючий паркінг
18:25
На Одесской трассе под Киевом микроавтобус перевернулся после столкновения с экскаватором (фото)
18:04
Гендиректора “Киевзеленстроя” просят рассказать о планах озеленения микрорайона Позняки
17:43
В 2021 году Голосеевская РГА не планирует реставрацию объектов культурного наследия
17:27
Столичные коммунальщики начали сносить киоски возле рынка “Виноградарь” (фото)
17:02
Служащие Госпродпотребслужбы Киевской области попались на взятках за проведение экспертиз (фото)
16:43
Киевская психбольница № 2 пожаловалась Шмыгалю на катастрофическую нехватку средств
16:26
Кличко снова выписал Прокопиву солидную премию
Календарь событий
Как в Киеве дерибанят автопарк №7
1 октября 2020 г. 15:00
Как в Киеве дерибанят автопарк №7
По всей видимости, столичные власти способствуют “незаконной приватизации” помещений и земли легендарного автопарка №7 по ул. Бориспольской, 15. Как выяснилось, большой объем коммунального имущества по указанному адресу на непонятных основаниях в 2017-м и 2019 годах был отчужден в частную собственность, а в КП “Киевпастранс”, на балансе которого находится автопарк,  об этом якобы даже не знали. Кроме того, в Департаменте транспортной инфраструктуры Киевской горгосадминистрации (КГГА) скрывают от киевлян важные данные об этом объекте: общее состояние зданий, какие помещения переданы в аренду, кто их арендует и пр. Также общественности недоступны результаты деятельности рабочей группы, специально созданной в ноябре 2019 года решением транспортной комиссии Киевсовета для “спасения” автопарка №7. По данной ситуации в “Киевпастрансе” и правоохранительных органах “зашевелились” только после того, как известный столичный правозащитник и адвокат “поднял шум”.