п'ятниця, 21 лютого 2025 г.
Многоходовчка от ГПУ или бедные-бедные нардепы

Многоходовчка от ГПУ или бедные-бедные нардепы

Иван Ступак

Депутат Киевоблсовета, экс-сотрудник СБУ

В СМИ проскользнула Информация о том, что ГПУ открыла 18 уголовных производств по фактам возможного уклонения от уплаты налогов (ст. 212 УК) народными депутатами Украины, а чуть позже 10 из них было закрыто на основании отсутствия состава преступления.

Карл, 10 из 18 уголовных производств закрыто !

А общая сумма добровольно уплаченных налогов и сборов в этих производствах составила 25 тыс. грн.

Немного ранее по ходатайству ГПУ, Печерский суд обязал ДФС проверить декларации ряда нардепов, среди которых Сергей Рыбалка (владелец невероятно шикарной коллекции часов Urwerk, Rolex, Bovet) , Олесь Довгий (владелец коллекции произведений искусства из почти 90 экземпляров и почти десятка эксклюзивных часов Panerai, Rolex) и других.

По итогам этих проверок в ГФС информацию засекретили. 

Ещё 49 народных депутатов "стоят в очереди на проверку".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

А теперь включаем голову и логику!

Открыть уголовное производство против народного депутата это очень рискованный и политический шаг, который может повлечь серьезнейшие последствия даже для Генпрокуратуры.

Нападешь на провластного депутата - он может психануть и выйти из мифической коалиции в ВРУ, а на Банковой этому будут ооочень не рады.

Нападешь на оппозиционного депутата - можно в ответ получить пикетирование здания ГПУ и массированную медиа кампанию по защите "бедного депутата" от злочинной власти.

Уверен, что ГПУ предварительно собрало достаточно данных и доказательств против таких нардепов, чтобы быть полностью уверенными в своей правоте и не сесть в лужу перед общественностью.

Теперь обратим внимание, на практически полное отсутствие информационного шума со стороны "депутатов-жертв" от действий ГПУ.

Вытекает совсем простой вывод:

ГПУ обоснованно "прижало" некоторых нардепов. Эти нардепы под давлением имеющихся доказательств поняли свою ошибку и не поднимая лишнего шума своевременно поделились с нужными людьми частью "непосильно нажитого имущества".

Ну просто невероятная многоходовая спецоперация...

Иван Ступак, депутат Киевоблсовета

Источник

КиевVласть

Теги: уголовное производство, доходы, декларации, иван ступак, нардепы, неуплата налогов

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.