пятница, 24 мая 2019 г.
Мільйон на “Реальні справи” у Боярці

Мільйон на “Реальні справи” у Боярці

Володимир Карплюк

Лідер партії "Нові обличчя"

Громадська організація “Нові обличчя Київщини” оголошує конкурс громадських проектів для мешканців Боярки “Реальні справи”. Подати заявку на конкурс можна за посиланням: http://www.sprava.kiev.ua. Збір заявок триває до 1-го травня. Тобто є ще цілий місяць, щоб зареєструватися.

Проекти можна подати в 5-ти категоріях: “Затишний двір”, йдеться про благоустрій дворів і вулиць; “Енергоефективність та енергозбереження” –  це може бути заміна старих вікон і дверей на енергозберігаючі, заміна систем освітлення приміщень загального користування та вулиць, запровадження інших інноваційних енергозберігаючих технологій; “Чисте довкілля” –  облаштування майданчиків для збору твердих побутових відходів, здійснення інших заходів, спрямованих на поліпшення екологічної ситуації на території громади; “Змістовне дозвілля” –  проведення освітніх, спортивних і культурно-мистецьких заходів та категорія “Дитячий майданчик” - встановлення нових ігрових комплексів для дітей або оновлення вже існуючих.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

За результатами конкурсу професійне жюрі обере від 5 до 15 переможців, чиї ідеї будуть реалізовані у Боярці.

Але на даний час на конкурс громадських проектів “Реальні справи” подано лише 8 заявок. На мою думку, це низький показник, адже багато мешканців Боярки не задоволені благоустроєм, освітленням чи спортивною інфраструктурою свого міста. Проект “Реальні справи” – це можливість перетворити своє невдоволення на результат, який зробить місто кращим. Тому запрошуємо мешканців Боярки активніше приєднуватися до проекту. Наша держава, наші міста і села – це в першу чергу ми з вами. Давайте зробимо 2019 рік – роком реальних справ, реальної роботи і реальних результатів.

Ірпінь свого часу потрапив у трійку пілотних міст в Україні для запровадження Громадського бюджету. Це сталося завдяки співпраці нашого міста з ПАУСІ: Польсько-українська фундація співпраці. Починаючи з 2016 року, в Ірпені реалізовано 45 проектів в рамках Громадського бюджету. Минулого року було реалізовано – 20 проектів.

Зокрема, реалізовано проект Діани Бондар –  спортивний турнір пам'яті Небесної сотні та героїв АТО. Оксани Попової – яскравий мурал “Квіткове місто Носова”. Ольги Олійнич – проект “Реконструкція зони здоров'я та відпочинку в парку “Дубки”. Юлії Фоменко – проект “Назавжди разом”, це лавочки-символи закоханих  та проект “Безпечний рух”: встановлення автономних LED світильників для пішохідних переходів, які оснащені датчиками руху. Це дозволяє водіям своєчасно побачити пішохідний перехід.

На фото: Проект Ольги Олійнич в Ірпені - “Реконструкція зони здоров'я та відпочинку в парку “Дубки”

У процесі реалізації наразі знаходяться східці на водоймі карєру в СМУ; вело СТО; фонтан на Університетській та інші громадські проекти, які виграли право фінансуватися за рахунок Громадського бюджету.

За останні роки команда “Нові обличчя” отримала успішний досвід реалізації громадських проектів. Тому наші фахівці вже багато разів виступали в якості експертів з цього питання для різних громад. З радістю допоможемо реалізувати такі ініціативи у чудову місті Боярці! Бажаю боярчанам  успіху у цій справі!

Володимир Карплюк, лідер партії "Нові обличчя"

KиевVласть

Теги: позиция, боярка, владимир карплюк, общественный бюджет, нові обличчя, благоустройство города, конкурс общественных проектов

пятница, 24 мая 2019 г.
20:45
Субботние ярмарки 25 мая пройдут в восьми районах Киева (адреса)
20:27
Обсуждение детального плана территории, предполагающего строительство на Совских прудах превратилось в противостояние (видео)
20:02
С марта владельцы “Карточки киевлянина” воспользовались ею для покупки социального хлеба более 463 тысяч раз
19:46
На набережной Вышгорода устанавливают причал для теплоходов (фото)
19:26
В Бориспольском районе в ДТП с участием маршрутки пострадали четыре человека (фото)
19:04
На улице Бориспольской в Киеве заработал установленный еще в 2017 году светофор (фото)
18:44
Аэропорт “Борисполь” планирует до конца 2019 года объявить тендер на строительство автостанции возле терминала D
18:24
Проекты общественного бюджета-2020 уже набрали рекордные 300 тыс. голосов киевлян
18:05
В мае стартовали продажи квартир в ILLINSKY HOUSE – новом ЖК бизнес-класса на Подоле
17:46
На выходных, 25 и 26 мая, велосоревнования “Race Horizon Park” изменят работу столичного общественного транспорта (схемы)
17:28
“Киевтеплоэнерго” меняет более километра трубопровода на улице Бальзака (фото)
17:05
Из-за ярмарок на выходных в Киеве изменятся маршруты следования автобусов №№ 6, 31, 61 и троллейбусов № 34, 37А
16:46
С начала года на Киевщине за распитие алкоголя в общественных местах привлечено к ответственности около 500 человек
16:33
ТРЦ Gulliver разыгрывает билеты на масштабное шоу в Олимпийском
16:02
Движение транспорта в центре Киева 1 июня будет перекрыто из-за велопробега
15:45
Директор Департамента молодежи и спорта КГГА Вадим Гутцайт в прошлом году заработал более полумиллиона гривен
Календарь событий