четверг, 21 июня 2018 г.
Марнотратство чи  безгосподарність?

Марнотратство чи безгосподарність?

Олександр Борщевський

Член Національної спілки журналістів України

З гіркотою читаєш сьогодні різні пасажи, які передаються  засобах масової інформації про аварії у системах теплопостачання населенню, про непрацюючі ліфти, про темряву у під’їздах або неприбране сміття і листя з прибудинкових територій.

Чимало городян переймаються запитанням: а що ж робить для покращення ситуації Київська міська держадміністрація та районні держадміністрації, житлово-комунальні дільниці в мікрорайонах і комунальні підприємства системи житлово-комунального господарства? А чи здатні взагалі вони навести лад у цій сфері?... Питання наболіли. Адже нерідко людина у вирішенні своїх проблем  натикається на вістря тупої хамової сили чиновництва, на безвідповідальність та безпорадність працівників житлово-комунальної сфери, стале порушення ними конституції і законів.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Ще про одну історію. На початку листопада неподалік від Деснянської райдержадміністрації на розі вулиць Маяковського і Драйзера, де знаходиться паркова зона, прямо біля дитячого майданчику і пішохідних тротуарів для людей, розкопали траншеї начебто для прокладки якихось труб. Від тутешніх мешканців дізнався: це зробили на замовлення "Київзеленбуд" Деснянського району, що мовляв буде робити якусь систему поливу трави та квітів. Майже на початку зими? А чи не запізнилися, шановні? Це що, нова технологія планувати і робити таке у морози та дощі аби викинути на вітер державні кошти? І чому тривалий час громадяни мають ризикувати своїм здоровям, пересуваючись небезпечним маршрутом крізь траншеї? Можливо в Деснянській райдержадміністрації врешті схаменуться і дадуть раду проблемі, і при нагоді спитають з горе-господарників за це безладдя і марнотратство.

Розум – благо, але й покара. Потрапляючи в тупики, він рятується роботою. Добре, якщо вона не суперечить моральним принципам і здоровому глузду. Та чи достатньо цієї очевидності, щоб вважати її співучастю у Божих справах?

Олександр Борщевський, громадський активіст, член Національної спілки журналістів України, головний редактор журналу "Світ єдиноборств"

KиевVласть

Теги: отопление, ответственность, аварии, лифты, КМДА, обслуживание, придомовая территория, жек, Александр Борщевский, Деснянська РДА

четверг, 21 июня 2018 г.
20:59
В пятницу ярмарки пройдут в восьми районах Киева (адреса)
20:50
В Киевсовете не поверили, что руководство КГГА готово улучшить процедуру привлечения инвесторов
20:35
У киевлянина отобрали биткоины на 68 млн гривен
20:15
Киевсовет утвердил Антикоррупционную программу
20:06
В Ирпене запрещают торговлю алкоголем ночью
19:50
КП “Киевблагоустройство” покупает новенький Volkswagen Polo за 328 тыс. гривен
19:35
Киевсовет решил обязать застройщика на Андреевском спуске остановить строительство гостиницы и ограничить высотность сооружения
19:15
У пассажира метро в Киеве обнаружили гранату и патроны
19:05
В Киеве появится 8 новых органов самоорганизации населения
18:56
КП “Киевреклама” закупит в Белой Церкви и Буче восемь фотоаппаратов Canon
18:43
Фермеры Васильковщины требуют вернуть в госсобственность 50 га земель
18:30
Прокопив объявил перерыв в заседании Киевсовета до 26 июня
18:16
Киевсовет планирует в Оболонском районе открыть еще один коммунальный детский сад
18:05
На Броварском проспекте планируют реконструировать дождевую канализацию за 190 млн гривен
17:45
В Киевсовете хотят увеличить стипендии одаренным детям
17:27
Новицкий просит Минрегион не допустить прекращения питьевого водоснабжения в Украине
Календарь событий