субота, 28 грудня 2024 г.
Лихі 90-ті ще здадуться безтурботними та інтелігентними

Лихі 90-ті ще здадуться безтурботними та інтелігентними

Максим Гольдарб

Руководитель ОО "Публичный аудит"

Зміни, які зараз зазнають правоохоронні органи, неможливо назвати “реформою” – це цілеспрямоване руйнування силових структур, яке загрожує катастрофою. Безлад на вулицях, вбивства, розбої, грабежі, викрадення машин, збройні нальоти на квартири людей і банки – це те, з чим зіткнулися українці в останні два роки.

Країна загрузла в чварах, скандалах, інтригах і чорному піарі вищих посадових осіб. Найгірше, що відбувається це на тлі розвалу економіки та військового конфлікту. Останній вивільнив величезну кількість агресії, яка ж повинна кудись діватися – подивіться статистику збільшення кількості злочинів і вам стане ясно, куди. Плюс до всього – величезна кількість зброї, наркотиків і прекурсорів, що вільно “гуляють” по країні”.

Перші особи держави, які взяли на себе обов'язок керувати країною та захищати своїх громадян, зобов'язані були передбачити поголовне зростання злочинності.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Що ж зробили вони? Як реформували систему?! Вигнали практично всіх фахівців карного розшуку, ліквідували службу по боротьбі з оргзлочинністю, натомість не вчинивши жодних дій, крім створення патрульної поліції. Це верх непрофесіоналізму та нігілізму. Складається враження, що владі вигідна подібна кризова ситуація.

Знищення міліції і заміна на поліцію з тими фронтменами, які викликають шок, які варять наркотики в прямому ефірі, лаються та кидають склянками, – це спроба створити новий охоронний підрозділ для обслуговування інтересів влади.

Невеликий приклад, як створюється національна поліція. Оцінювати, підходить фахівець на службу в поліцію чи ні, в Києві буде, зокрема, раніше судимий за грабіж. Він на підсвідомому рівні ненавидить будь-яку людину в формі. Ще один приклад – головним атестантом є 22-річний лейтенант поліції, і він кваліфікаційно повинен оцінити оперативника, який 20 років ловив бандитів?

Це питання національної безпеки. Ми на порозі серйозних викликів, з якими найближчим часом зіткнеться українське суспільство, один на один. Як людина з 14-річним досвідом роботи в органах прокуратури, знаю, про яку небезпеку кажу. Що робити в такій ситуації звичайним людям? Максимально продумати варіанти убезпечення себе та своїх близьких; прислухатися до порад фахівців, які пропонують із дотриманням закону озброїтися; бути максимально обережними в людних місцях; всіма доступними засобами захистити житло; по можливості супроводжувати дітей тощо. Розраховувати на себе, розуміючи, що допомагати, швидше за все, доведеться самим собі.

Максим Гольдарб, керівник “Публічного аудиту”

Читайте также: Підприємці капітулювали, але продовжують боротися

КиевVласть

Теги: наркотики, реформа, зброя, злочини, правоохоронні органи, національна безпека

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.