пятница, 14 августа 2020 г.
Компанія “ТАС Агро” проти інформаційних маніпуляцій і захищає права своїх пайовиків

Компанія “ТАС Агро” проти інформаційних маніпуляцій і захищає права своїх пайовиків

Роман Польовий

Керівник PR відділу ТОВ “ТАС АГРО”

На сторінці  інтернет-видання КиевVласть 27.08.19 була опублікована стаття, щодо можливих втрат компанії “ТАС АГРО”, в який автор та “втілювач” “народної реформи” Головін Р. висловив свою позицію щодо роботи холдингу.

Доводжу до відома, що компанія “ТАС Агро” – успішне, стабільне і надійне підприємство, яке більше 10 років сумлінно і прозоро розвиває аграрний бізнес в різних регіонах України.

Протягом цього часу нам вдалося розширити земельний банк до 80 тис. га (у планах розширення до 200 тис. га), об’єднати навколо себе більше 25 тис. пайовиків. У компанії працює 2 500 працівників, які отримують конкурентну офіційну заробітну плату та інші соціальні виплати.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

У порівнянні з 2017 прибуток компанії виріс майже у 2 рази. По прибутковості з гектара ми не поступаємося іншим великим агрохолдингам. Показники врожайності по культурах, що вирощуються, зараз знаходяться на максимальному рівні у порівнянні с попередніми роками роботи підприємства та набагато більші, ніж середні показники врожайності по Україні. Середньо зважені показники врожайності за 2018 рік “ТАС АГРО” по всіх регіонах розташування підприємств холдингу: пшениця – 5 тн/га, кукурудза – 10,3 тн/га, соняшник та соя – 3 тн/га.  Торік “ТАС Агро” сплатило понад 225 млн. грн. податків до бюджетів усіх рівнів. У 2018 році компанія виплатила 240 млн грн орендної плати, що на 10% вище ніж у 2017 році. Щорічно “ТАС Агро” виділяє понад 10 млн грн на реалізацію соціальних та інфраструктурних проектів у місцевих громадах. За ці кошти ремонтуються школи, дитячі садочки, закуповуються медикаменти для ФАПів, встановлюються дитячі майданчики, відновлюється освітлення, модернізуються водопроводи тощо (більш детальніше про життя компанії на сторінці у Фейсбуку).

За останній час у всіх відділеннях компанії встановлено нові вагові з підключенням до програми 1С, реалізовано проект підключення техніки до GPS моніторингу, посилено контроль за всіма процесами, на елеваторах компанії проведено модернізацію з приймання зернових. І це лише частина інвестицій у розвиток виробничих потужностей компанії, не враховуючи придбання новітньої сільськогосподарської техніки.

Повідомляю, що основна кількість договорів оренди агрохолдингу укладено до 2025-2035 рр., а не 2019-2020 рр., як вважає “втілювач” “народної” реформи. Незначний процес перепідписання договорів оренди відбувається постійно і він доволі успішний. Звичайно, є поодинокі власники паїв, які бажають обробляти землю самостійно, водночас є значна кількість землевласників, які не хочуть працювати самостійно або переходять до компанії “ТАС Агро” від фермерів та інших агропідприємств. Загалом, це традиційний, природній для аграрної галузі процес. Таким чином земельний банк агрохолдингу залишається стабільним протягом останніх років і має послідовну динаміку зростання. Зокрема, протягом 2018-19 рр. земельний банк компанії було збільшено в місцях розташування виробничих підприємств холдингу на 9,9 тис га., в тому числі майже 1 тис. га. за рахунок переходу пайовиків від інших орендарів. Це ознака того, що компанії довіряють, що ми надійний і передбачуваний партнер.

Компанія “ТАС Агро” завжди виступала і виступає за чесні і прозорі відносини з пайовиками. Ми маємо право застерігати пайовиків агрохолдингу про діяльність різного роду аферистів. Особливо, якщо це стосується найціннішого, що у них залишилося – землі. Адже необдумані кроки можуть призвести до втрати їхньої  власності. Слід пам’ятати, що сільське господарство – це важка, надзвичайно ризикована, капіталомістка галузь економіки. Для ефективної роботи у аграрній сфері необхідний досвід, знання, матеріально-технічні засоби, фінансові ресурси та відповідні фахівці.

Роман Польовий, керівник  PR відділу ТОВ “ТАС АГРО”

КиевVласть


Теги: новости украины, агробизнес, ТОВ “ТАС АГРО”, паевики

пятница, 14 августа 2020 г.
12:01
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
13:23
У Бучанській ОТГ триває розробка Програми розвитку громади
13:01
Киев попал в “желтую” зону эпидемической опасности (видео)
12:45
На улице Круглоуниверситетской в Киеве установили делиниаторы (фото)
12:32
В Раде дали ответ ЦИК о назначении выборов в районные советы
12:18
В Дарницком районе Киева Mazda влетела в кафе на остановке общественного транспорта (фото, видео)
12:04
Киев должен провести аудит исполнения инвестобязательств маршруточниками, - эксперт
11:44
Задержанные в Беларуси украинские правозащитники вышли на свободу (видео)
11:26
В Украине второй день подряд выявляют рекордное количество носителей коронавируса в сутки
11:03
Пострадавшие от взрыва газа на Позняках получили новые квартиры и финпомощь на ремонт нового жилья
10:46
Возле столичного моста Метро мужчина упал с гидроцикла и утонул
10:23
С начала года киевляне получили перерасчет за комуслуги в размере 32 млн гривен
10:14
Отказ Кличко закупать украинские трамваи в пользу польских должен быть изучен НАБУ, - Сазонов
10:05
Курс валют в Киеве: 14 августа 2020 года
09:45
Начальник Управления по вопросам рекламы КГГА Александр Смирнов в прошлом году содержал семью на одну зарплату
09:23
Сегодня, 14 августа, временно прекратили движение ряд столичных троллейбусов из-за работ на Шулявском путепроводе (схемы)
Календарь событий