середа, 24 квітня 2024 г.
Компанія “ТАС Агро” проти інформаційних маніпуляцій і захищає права своїх пайовиків

Компанія “ТАС Агро” проти інформаційних маніпуляцій і захищає права своїх пайовиків

Роман Польовий

Керівник PR відділу ТОВ “ТАС АГРО”

На сторінці  інтернет-видання КиевVласть 27.08.19 була опублікована стаття, щодо можливих втрат компанії “ТАС АГРО”, в який автор та “втілювач” “народної реформи” Головін Р. висловив свою позицію щодо роботи холдингу.

Доводжу до відома, що компанія “ТАС Агро” – успішне, стабільне і надійне підприємство, яке більше 10 років сумлінно і прозоро розвиває аграрний бізнес в різних регіонах України.

Протягом цього часу нам вдалося розширити земельний банк до 80 тис. га (у планах розширення до 200 тис. га), об’єднати навколо себе більше 25 тис. пайовиків. У компанії працює 2 500 працівників, які отримують конкурентну офіційну заробітну плату та інші соціальні виплати.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

У порівнянні з 2017 прибуток компанії виріс майже у 2 рази. По прибутковості з гектара ми не поступаємося іншим великим агрохолдингам. Показники врожайності по культурах, що вирощуються, зараз знаходяться на максимальному рівні у порівнянні с попередніми роками роботи підприємства та набагато більші, ніж середні показники врожайності по Україні. Середньо зважені показники врожайності за 2018 рік “ТАС АГРО” по всіх регіонах розташування підприємств холдингу: пшениця – 5 тн/га, кукурудза – 10,3 тн/га, соняшник та соя – 3 тн/га.  Торік “ТАС Агро” сплатило понад 225 млн. грн. податків до бюджетів усіх рівнів. У 2018 році компанія виплатила 240 млн грн орендної плати, що на 10% вище ніж у 2017 році. Щорічно “ТАС Агро” виділяє понад 10 млн грн на реалізацію соціальних та інфраструктурних проектів у місцевих громадах. За ці кошти ремонтуються школи, дитячі садочки, закуповуються медикаменти для ФАПів, встановлюються дитячі майданчики, відновлюється освітлення, модернізуються водопроводи тощо (більш детальніше про життя компанії на сторінці у Фейсбуку).

За останній час у всіх відділеннях компанії встановлено нові вагові з підключенням до програми 1С, реалізовано проект підключення техніки до GPS моніторингу, посилено контроль за всіма процесами, на елеваторах компанії проведено модернізацію з приймання зернових. І це лише частина інвестицій у розвиток виробничих потужностей компанії, не враховуючи придбання новітньої сільськогосподарської техніки.

Повідомляю, що основна кількість договорів оренди агрохолдингу укладено до 2025-2035 рр., а не 2019-2020 рр., як вважає “втілювач” “народної” реформи. Незначний процес перепідписання договорів оренди відбувається постійно і він доволі успішний. Звичайно, є поодинокі власники паїв, які бажають обробляти землю самостійно, водночас є значна кількість землевласників, які не хочуть працювати самостійно або переходять до компанії “ТАС Агро” від фермерів та інших агропідприємств. Загалом, це традиційний, природній для аграрної галузі процес. Таким чином земельний банк агрохолдингу залишається стабільним протягом останніх років і має послідовну динаміку зростання. Зокрема, протягом 2018-19 рр. земельний банк компанії було збільшено в місцях розташування виробничих підприємств холдингу на 9,9 тис га., в тому числі майже 1 тис. га. за рахунок переходу пайовиків від інших орендарів. Це ознака того, що компанії довіряють, що ми надійний і передбачуваний партнер.

Компанія “ТАС Агро” завжди виступала і виступає за чесні і прозорі відносини з пайовиками. Ми маємо право застерігати пайовиків агрохолдингу про діяльність різного роду аферистів. Особливо, якщо це стосується найціннішого, що у них залишилося – землі. Адже необдумані кроки можуть призвести до втрати їхньої  власності. Слід пам’ятати, що сільське господарство – це важка, надзвичайно ризикована, капіталомістка галузь економіки. Для ефективної роботи у аграрній сфері необхідний досвід, знання, матеріально-технічні засоби, фінансові ресурси та відповідні фахівці.

Роман Польовий, керівник  PR відділу ТОВ “ТАС АГРО”

КиевVласть


Теги: новости украины, агробизнес, ТОВ “ТАС АГРО”, паевики

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.