субота, 14 грудня 2024 г.
Комісія з питань здирництва та шантажу

Комісія з питань здирництва та шантажу

Сергій Іванов

Журналіст

Ми часто говоримо про хаотичну забудову столиці, яка фактично знищує місто, поглинаючи зелені зони, схили, дніпровські схили та інші місця, які, власно, робили Київ Києвом. При цьому ніхто не враховує купу факторів: навантаження на дороги, громадський транспорт, дитячі садки, школи та лікарні. Взагалі незрозуміло, як мерія і забудовники планують вирішувати ці проблеми, і, що важливо, наскільки їхні рішення є узгодженими з представниками київської громади. 

Для вирішення цих питань при КМДА вже рік працює так звана Комісія з перевірки інформації по об'єктах будівництва, які викликають суспільний резонанс. До складу цієї комісії, крім 14 чиновників Кличка, входять 7 громадських активістів, які мають завадити незаконній забудові столиці:

Сергій Мельниченко з “Коаліції учасників Помаранчевої революції”, колишній слідчий з Івано-Франківська, зараз активіст, який звинувачувався у вимаганні грошей за припинення акцій. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Петро Михайленко, ГО “Штаб оборони Києва”. Разом з іншими маловідомими громадськими організаціями займається пікетуванням вузького кола забудовників.

Євген Лебедєв, ГО “Звіринецький сквер”, представник партії-аутсайдера “Сила людей”. Судячи з фейсбуку, його громадська організація займається в основному репостами зі сторінки партії і висадкою дерев.

Олександр Дядюк, ГО “Кияни, об'єднуємось”. Виступає спікером на всіх мітингах проти забудови, які проводить Мельниченко разом зі скандально відомим депутатом Київради Ігорем Мірошниченком. Нещодавно Дядюк на прес-конференції активно критикував нардепів від “Слуги народу”, які опікуються реформою будівельного ринку. За його словами, “випускники Трускавецького ПТУ пролобіювали систему, за якої забудовник може робити все, навіть будувати поперек Хрещатика”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Петро Тігунов, ГО “Київська Пуща”. Працює по будівництвах в Пущі-Водиці.

Ірина Олексієнко, ГО “Громадський актив житлового масиву Виноградар”. Остання згадка про неї як активіста датується  2008-м роком. 

Олександр Федоренко, ГО “Твердиня”. Брат відомого пікетника Юрія Федоренка, відомого проплаченими мітингами пенсіонерів та підлітків під офісами забудовників.

По суті, наші з вами інтереси в мерії представляє група маловідомих квазіактивістів на чолі з депутатом-“свободівцем” Ігорем Мірошниченком, який комерціоналізував шантаж забудовників і поставив його на потік, створивши підпорядковану собі громадську лобістську структуру з числа ноунеймів. Робота цієї комісії, як ми бачимо, ні на що не впливає, хаотична забудова набирає обертів, забудовники відкупляються і продовжують спотворювати Київ.

Примітно, що коментарі в ЗМІ від цієї Комісії дають люди, які навіть не входять до її складу. Йдеться про Юрія Федоренка з ГО “Твердиня” та Сергія Северина зі “Стоп Свавіллю”, які присутні на кожному засіданні комісії. Тобто люди привласнили собі право говорити від імені киян, а потім перетворили це на бізнес. 

Єдине їхнє завдання – створювати ілюзію роботи, гнати інформаційну хвилю, капіталізуючи себе. Наприклад, нещодавно Мірошниченко, Федоренко та Северин увірвалися до Кличка перед брифінгом з коронавірусу, трохи покричали, а потім розігнали відео по соцмережах. Кличко при цьому виглядав абсолютним клоуном

Але я в жодному разі не пропоную розпустити комісію. Вона справді потрібна. Якщо замість хайпожерів та професійних активістів до її складу увійдуть реальні жителів мікрорайонів, де йде активна забудова і де є реальне свавілля, тоді все це має шанси спрацювати.

Читайте: Про так называемую поддержку малого и среднего бизнеса в Киеве и не только

Сергій Іванов, журналіст

Джерело: “Цензор. Нет”

КиевVласть

Теги: кгга, кличко, мнение, комиссия, застройщики, строительный рынок киева, слуша народа, иванов сергей

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.