Территория разума

Леонід Косаківський

Кличко відмінив вибори в райради Києва через падіння рейтингу БПП

31 мая 2016 г. 13:31

Леонід Косаківський Київський міський голова, голова Київради, голова Київської міської державної адміністрації в 1993-1998 рр

Парадокс. У 2010 році напередодні місцевих виборів, усвідомлюючи свої мізерні шанси на них, Президент Віктор Янукович з головою Київської міськдержадміністрації Олександром Поповим ліквідували райради в Києві. “УДАР” тоді їм у цьому підіграв.

Сьогодні у “Блоку Петра Порошенка” (БПП) такі саме побоювання. Їх озвучив один з депутатів цієї фракції в ході обговорення даного питання на останній сесії міськради. І в цьому головна причина такої поведінки та риторики міського голови Віталія Кличка та владної фракції. Усе інше — словесна еквілібристика.

Маски скинуто. “Аргументи” на користь зупинки рішення депутатів про звернення до Центральної виборчої комісії про призначення виборів депутатів районних рад не витримують жодної критики.

Колапс настане не внаслідок обрання райрад, а через неефективність існуючої на сьогодні найжорсткішої за всю історію міста вертикалі влади та її неспроможності впоратися з викликами, які зараз постали перед столицею.

Подписывайтесь на новости «КиевVласть»
 

БПП катастрофічно втрачає підтримку серед киян. За такою логікою, якщо керуватися лише своїми страхами втратити владу, і вибори до Київради також не варто проводити. В 2014 році БПП мав 2/3 мандатів, а на минулорічних виборах на зміг дотягнути й до половини.

Доцільність райрад може дискутуватися (я, особисто, вважаю їх потрібними, хтось має іншу думку), але неприпустимо їх торпедувати такими методами - спочатку з допомогою суду, а тепер через блокування проголосованого рішення ради.

Читайте: Киевсовет обратится в ЦИК за назначением новой даты выборов в райсоветы

Источник публикации – Facebook автора

КиевVласть

Теги: выборы в райсоветы, кличко, бпп, новости киева