неділя, 22 грудня 2024 г.

Кличко: мер чи посібник терористів?

В Україні йде війна, яку влада охрестила АТО. Кожного дня, з усіх засобів масової інформації ми чуємо новини та звіти правоохоронних органів про знешкодження терористичних груп та викриття схованок зі зброєю та вибухівкою. За словами влади, в країні зберігається високий рівень терористичної загрози.

Як діють в такій ситуації адекватні чиновники, для яких поняття совісті стоїть не на останньому місті? Звичайно ж, намагаються забезпечити безпеку громадян і, в першу чергу, найменш захищених з них – наших з вами дітей.

Як діє київський мер Віталій Кличко? Він витрачає десятки мільйонів гривень на озброєну цілодобову охорону будівлі КМДА, тобто, себе та депутатів, але злочинно ігнорує звернення щодо необхідності охорони дітей в дитячих садочках Києва.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

За 2016-2017 роки, на території садочків Києва скоєно понад 200 злочинів, серед яких - зберігання наркотиків, крадіжки і навіть вибух. Столична влада вперто відмовляється поновити фізичну охорону садочків, встановлюючи відеокамери та "тривожні кнопки", які лише фіксують факт вже скоєного злочину. Це прекрасно видно зі статистики злочинів на території садочків Києва.

Маючи мільярди гривень бюджету, Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА вперто ігнорує свій безпосередній обов’язок щодо забезпечення охорони дітей, злочинно ігнорує наказ Міністерства освіти і науки щодо необхідності забезпечення охорони закладів освіти. З минулого року, в Окружному адміністративному суді Києва триває судовий процес "Кличко проти Дітей столиці", в якому я намагаюся довести протиправну бездіяльність мера Києва кличка.

На жаль, представник міського голови лише затягує судовий процес, безуспішно намагаючись змінити відповідача та безпідставно заборонити громадськості проводити відео-фіксацію його аморальних спроб залишити ситуацію "як є". Страшно навіть уявити, якими можуть бути наслідки такої злочинної, а можливо навіть умисної бездіяльності Віталія Кличка.

Шкода, що колись всесвітньовідомий боксер та легенда мого покоління молоді, так і не може знайти в собі хоробрості щоб визнати свою помилку та блискавичними діями забезпечити безпеку дітей в комунальних садочках столиці.

Але ми не зупинимося й доведемо справу до кінця!

Читайте: В КГГА затягивают вопрос обеспечения охраны детских садов Киева

Максим Кондрюк, директор Благодійного Фонду "Діти. Україна. Майбутнє", спеціально для KV

КиевVласть

Теги: кличко, дети, безопасность, новости Киеве

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.