п'ятниця, 22 листопада 2024 г.
Киянам потрібен власний загін бійців, які захищатимуть від “тітушок” Кличка

Киянам потрібен власний загін бійців, які захищатимуть від “тітушок” Кличка

Святослав Стеценко

Керівник навчальної програми у Київський Легіон та член Ради у Поступ

Мер Києва Віталій Кличко фактично створив київський варіант "Оплоту". І бійки на забудовах в Києві засвідчили вкотре, що сотня фізично міцних тренованих, гарно споряджених і озброєних п*дарасів в поганому сенсі цього слова на зарплатні у кличковської адміністрації та її друзів можуть і легко ставлять рачки велике багатомільйонне місто.

Вони легко поб'ють і розженуть три-чотири сотні пересічних нетренованих людей. Навіть більшу кількість, бо серед тих сотень пересічних і жінки, і старі люди, і ще діти.

Об'єктивно зібрати на волонтерських засадах на захист будь-чого звичайних людей, які готові і спроможні не просто стояти, а реально відлупцювати сотню тренованих покидьків, ми не зможемо. Бо більшість нас не є згуртованим і відповідальним суспільством, готових відстоювати свою гідність і права/

Тому цілодобові чергування сотень людей не можуть тривати безкінечно - всім треба працювати, піклуватися про родини. Я так само, які більшість з вас, не можу в будь-яку мить кинути всі справи і поїхати кудись битися з “тітушнею”.

А “тітушки” на гарній зарплатні - для них це робота. Їх можуть привезти будь-куди і в будь-який час.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Вихід з цього дуже простий. Києву треба мати свій постійний громадянський загін тренованих бійців-патріотів. Мати його на зарплаті у киян, як загін швидкого реагування. Близько двох сотень бійців. Чисельна перевага над “тітунею” потрібна неодмінно, бо на її боці будуть мусора, і треба не віддати своїх захопити і відвезти під арешт в мусарню.

“Тітушню” треба жорстоко ламати, щоб відбити у ній і у інших бажання заробляти насильством над громадянами.

Мусора будуть на боці “тітушні”, тому що ті здебільшого є провладними "громадськими формуваннями з охорони громадського порядку і державного кордону", які діють лише за командою державної адміністрації і мусарні. І фінансують тих “тітушок” з міського бюджету, гарно фінансують.

Ви бачили, щоб вони наркоторговців або автомобільних крадіїв ті "громадські формування" затримували? Я не бачив і не чув, бо не для того їх гарно годують. А ось мешканців, незадоволених дерибаном кличковською зграєю київської землі, б'ють регулярно. Б'ють і жінок, і старих людей.

Читайте: Алкогольный бунт и мэр-провокатор

Серед клічковської “тітушні” чимало налаштованих проти України вихідців з Донбасу. Для них взагалі бити українців в Києві - то задоволення і насолода.

Віталій Кличко фактично створив київський варіант "Оплоту". Це такі самі вбивали і калічили наших 18 лютого 2014 року біля Мариїнського парку, по всьому Києву.

Що нам треба, щоб мати дві сотні тренованих, гарно екіпірованих бійців в постійній бойовій готовності, готових захистити громадян від будь-кого за першим викликом? Потрібні гроші, щоб їх тренувати, спорядити, дати їм зарплатню. В масштабі Києва - одна гривня з одного громадянина в місяць.

Це були би і робочі місця і гарна справа для багатьох учасників АТО, хто ще молоді та звитяжні. Крім безпосереднього захисту, вони вели би спортивно-масову і воєнно-патріотичну роботу з дітьми і підлітками.

Я готовий і спроможний організувати підготовку і роботу. "Український Легіон" тому запорукою.

Кияни, якщо це нам потрібно, давайте зробимо. Принаймні спробуємо. В нас тисячі громадських активістів і лідерів думок, у нас купа депутатів-киян всіх рівнів, зверніться до них за інформаційною і організаційною підтримкою такого проекту.

Потрібна потужна інформаційна і пропагандистська кампанія. Іншого реального способу захиститися від сотні тренованих покидьків в нас нема.

А якщо ми виявимося неспроможні навіть на таке, наймити будуть і надалі безкарно бити і калічити тих, хто спроможний на дію, під боягузливе спостерігання неспроможних "активістів" і "лідерів думок".

Цікаво, чи знайдеться хтось із партійних лідерів, які в нас зазвичай дуже заможні люди, такий, який готовий профінансувати не свій партійний, а громадянський проект?

Активістам всіх громадських клубів, проектів, пакетів і візій: чого варті ваші розумові зусилля, якщо вас легко відгамселили і викинути на смітник? Як на мене, менше ніж нічого.

Читайте: Утиное озеро: как полиция Киева защищает интересы застройщика на Позняках (фото, видео)

Источник публикации – Facebook автора

КиевVласть

Святослав Стеценко

Теги: кличко, киев, титушки, защита, легион

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.