воскресенье, 18 марта 2018 г.
Київська ОДА блокує програму допомоги бійцям АТО!

Київська ОДА блокує програму допомоги бійцям АТО!

Ганна Старикова

Голова Київської Обласної Ради

Банальними відписками із надуманими причинами, Київська обласна державна адміністрація блокує прийняття обласної програми, до розробки якої були залучені бійці АТО та родини Героїв Небесної Сотні.

Проект обласної комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також родин Героїв Небесної Сотні "РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" на 2017 – 2019 роки був ініційований Київською обласною радою. Наприкінці жовтня разом із першим заступником голови ради Володимиром Майбоженко, ми провели нараду з представниками громадських організацій спілок, об’єднань учасників бойових дій та антитерористичної операції, родинами Героїв Небесної Сотні.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Були залучені бійці АТО, їхні родини та волонтери, адже наші захисники, які боронять кордони України на Сході держави, мають нарешті отримати соціальні гарантії області, а їхні сім’ї – соціальний захист.

Протягом місяця проводились постійні зустрічі, обговорення всіх пропозицій. Деякі напрацювання вже внесені до проекту програми. Ще багато ідей знаходиться на стадії обговорення. Цим проектом передбачено більше 300 мільйонів гривень, які протягом трьох років будуть направлені на виплати, психологічну допомогу, проведення заходів та допомогу в започаткуванні підприємницької діяльності бійцям АТО, родинам загиблих учасників антитерористичної операції та Героїв Небесної Сотні.

Відповідно до Порядку розроблення, прийняття Київських обласних комплексних та цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання, напрацьовані пропозиції громади Київщини були направленні до департаменту економічного розвитку та торгівлі КОДА.

Київська обласна державна адміністрація мала розглянути надану пропозицію на предмет її відповідності головним стратегічним цілям, пріоритетним завданням та плану розвитку Київської області, визначеним Стратегією розвитку Київської області на період до 2020 року, Планом-заходів з її реалізації та програмою соціально-економічного розвитку та надіслати нам відповідний висновок. Або ж, у разі не відповідності – департамент мав розглянути наші пропозиції на предмет наявності проблеми на рівні області та підготувати висновок про доцільність розроблення проекту програми. Але у листі департаменту економічного розвитку та торгівлі не зазначено ні першого пункту, ні другого.

Натомість є пропозиція доопрацювати наші пропозиції. Фактично, КОДА своїм листом відмовляє учасникам АТО та їхнім родинам у прийнятті важливої програми!

Нагадаю, що Київська область єдина в Україні, яка не має програми допомоги захисникам України! Третій рік учасники антитерористичної операції, члени їхніх сімей, а також родин Героїв Небесної Сотні не визнані на рівні області. У КОДА спромоглись лише зараз розробити проект програми, яким хочуть передбачити трошки більше 70 мільйонів на три роки для виплати грошової допомоги бійцям АТО та родинам загиблих героїв. Київська обласна рада вважає, що бюджет області дозволяє нам збільшити цю суму та не просто відкупитися мізерними сумами, а надати нашим героям хоча б частину допомогу, якої вони заслуговують!

Ганна Старикова, голова Київської Обласної Ради

Джерело 

KиевVласть

Теги: новости киевской области, кога, ато, горган, старикова, программа, кор

воскресенье, 18 марта 2018 г.
13:11
В Белой Церкви закроют движение по путепроводу на Сквирском шоссе (схема объезда)
12:09
Киевляне жалуются на хаотичную парковку в дни проведения выставок в МВЦ
11:07
На Киевщине увеличилось количество налогоплательщиков
10:04
Под посольством РФ в Киеве проходит акция националистов, МВД ограничило доступ к диппредставительству (фото, видео)
09:01
Сегодня ряд киевских троллейбусов и автобусов работают с изменениями маршрутов следования
07:15
Плановые отключения электроэнергии в Киевской области 18 марта 2018 года (полный список населенных пунктов)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 18 марта 2018
суббота, 17 марта 2018 г.
18:27
Объявлен конкурс на должность директора КП “Киевский городской туристско-информационный центр”
17:40
В Киеве задержана подозреваемая в незаконном завладении 250 млн гривен “Укргазбанка”
16:38
Депутат предлагает продолжить работу мобильных центров обслуживания клиентов ПАО “Киевэнерго”
15:22
Генпрокуратура подозревает “Новую почту” в уклонении от уплаты налогов
14:28
Нардеп предлагает запретить в Киеве продажу табачных изделий на остановках
13:15
Патрульный в Киеве брал взятки у пьяных водителей
12:10
С ночи в Киеве убирают снег 364 единицы техники
11:40
“Укрзализныця” хочет запустить новые челночные электрички на Киевщине
10:40
Депутата Левченко избили представители “Свободы” из-за коммерческого конфликта
Календарь событий