Территория разума

Дмитро Рибаков

Йшов третій рік по Революції гідності, а популізм - наше всьо

11 января 2017 г. 13:25

Дмитро Рибаков Медia-експерт

Прем'єр Гройсман Владимир Борисович щойно на відкритій нараді Кабміну в онлайні назвав соціальний захист найманих працівників, підвищення мінімальної зарплатні і створення робочих місць центрами зайнятості - найбільш пріоритетними питаннями соцполітики держави. 

Цитата: "Нехай приватний бізнес трохи менше заробить, але люди більше одержать на руки"... 

Він або зарвався у своєму популізмі, або кончений #ІДІОТ - як інакше назвати?! 

Поясніть йому хтось, що якщо приватний бізнес "трохи" менше заробить, то ані наймані працівники, ані його фкнг-бюджет недоотримають навіть те, що заплановано. 

Подписывайтесь на новости «КиевVласть»
 

Бо це ринок - зростання рівня з/п забезпечується конкурентними умовами ринку, хедхантінгом та розвитком інвестиційної бази, а не "соцполітикою" держави. 

І не завдання держави "створювати робочі місця". Колись у Сталіна так само створювали робочі місця на Бєломорканалі... А якщо роздали б робітникам (рабам) ложки замість кірок і лопат, можна було б залучити ще більше "кадрового резерву", щоб отримати той самий результат... 

Робочі місця створює конкурентний бізнес. Завдання держави - лише створювати рівні умови для всіх гравців ринку, а надто не заважати нормальному функціюванню бізнесу своїми неконтрольованими перевірками. 

Нехай би краще приборкав ланцюгових псів насіровського #ДФС, щоб бодай трохи трималися в рамках своїх посадових приписів.

Йшов третій рік по Революції гідності, а ми все так само незліченно далеко від уявлень про сучасну державу, бізнес-орієнтовану економіку та глобальні принципи ринку.

Дмитро Рибаков, медia-експерт

КиевVласть