суббота, 25 ноября 2017 г.
Якщо війна, то війна!

Якщо війна, то війна!

Андрій Карпенко

Лідер об’єднання “Сила Громад”

Зазвичай вітчизняні політичні ток-шоу заповнюють ефір багатогодинними, але доволі беззмістовними балачками. Однак дві ключові події останнього тижня таки змусили трьох українських політиків – Ю. Тимошенко, Г. Туку і М. Бурбака – бути вельми “відвертими” на черговій програмі “Свобода слова”, що виходить на каналі ICTV. Щодо власне подій, то, по-перше, ветерани АТО за підтримки деяких народних депутатів розпочали блокаду торговельних шляхів на тимчасовому кордоні з ОРДЛО. По-друге, сепаратисти завдяки підтримці російських найманців намагалися вкотре захопити українську Авдіївку. І якщо наші військові з честю відповіли ворогові, то питання торгівлі з окупантом для багатьох пересічних українців не має логічного пояснення.

"Сила Громад" схвильована тим, що відбувається в Україні. Понад два роки в державі йде війна, а в найвищих дипломатичних колах її досі називають “тимчасовою окупацією території, на якій проводиться антитерористична операція”. Негативні меседжі останнього часу свідчать про те, що в багатьох західних пабліситі відбувається своєрідна “трансформація свідомості” в загальній оцінці подій на Сході України. Через уперте небажання української влади називати АТО війною багато західних аналітиків починає схилятися до “офіційного пояснення” Кремля: “В Україні триває громадянська війна”. Годі й казати, наскільки ризикована така точка зору для нашої держави! Економічні санкції проти Росії, змога отримувати військову допомогу, зокрема й летальною зброєю, загальна оцінка України як жертви російської агресії – все може водночас перетворитися на своєрідний гарбуз із казки про Попелюшку. Саме цю тенденцію відчула Юлія Тимошенко під час своєї подорожі до Америки. Аби уникнути такого сценарію, лідерка “Батьківщини” запропонувала ввести воєнний стан у тих регіонах, де відбуваються фактичні воєнні дії. Звичайно, пропозиція не є принципово новою, але, як вважає Тимошенко, це дозволить Україні нівелювати хвилю пропаганди Кремля. Крім того, воєнний стан повинен перевести державу на економічну систему ефективного відбиття зовнішньої агресії. Створюється єдина ставка Головнокомандувача, владу передають військовим (у мирний час – це цивільні суди загальної юрисдикції), на підприємствах різної форми власності відбувається безумовне підпорядкування вимогам воєнного часу в усіх виробничих питаннях.

Подписывайтесь на новости «КиевVласть»
 

Георгій Тука, намагаючись опонувати Юлії Тимошенко, почав говорити, що насправді воєнний стан не змінює права власності на будь-які підприємства; що неможливо буде відібрати промислові активи в “неправильних” олігархів та підпорядкувати їх військовій адміністрації. Натомість він запропонував дати ширші повноваження нині чинному цивільному урядові та запровадити прямий державний контроль над стратегічними підприємствами, щоб ефективніше використовувати їхній економічний потенціал для захисту країни. Звісно, це трохи нагадує такий собі варіант лікування апендициту методами терапії (Тимошенко ж тут, навпаки, як хірург). Адже сам Тука, якщо згадати його минуле, на посаді голови Луганської ОДА був змушений визнати свою повну безпорадність у стосунках із російським олігархом Демчишиним, який свого часу просто відмовився перереєструвати свої підприємства відповідно до українських законодавчих вимог. І, що неабияк цікаво, продовжив спокійно працювати!

Читайте: В Киеве введена цензура на неприкосновенность Кличко, - Андрей Карпенко

Можливо, це і є відповідь на дещо риторичне питання, чому третій рік війна в нас досі називається АТО. Фактично, держава залежна від олігархів, що володіють монопольними правами на функціонування та роботу стратегічних об’єктів (вугільних підприємств, портів, заводів...). Очевидно, у бенефіціарів цих об’єктів є чітко обумовлена вимога не допустити введення воєнного стану, який призведе до втрати власних мільйонних прибутків.

Читайте: "Сила Громад" призвала украинцев поддержать флэшмоб "#Вимагаю медреформу!"

Лідер найчисленнішої фракції в Парламенті від «Народного фронту» Максим Бурбак також виступив проти введення воєнного стану, але натомість запропонував Президентові розробити програму закінчення АТО. Можливо, це була трохи емоційна спроба-експромт, щоб якось урівноважити ініціативи Тимошенко, але більшість присутніх у студії експертів із подивом дізналась, що, виявляється, на третьому році війни в нашого Президента, Уряду й Парламенту немає жодного плану дій у так званій зоні АТО.

А тепер в мене особисто постає питання. Чого нам можна очікувати від світу, якщо держава Україна не визнає того, що на її території йде війна, не має жодного дієвого плану для перемоги над агресором, а одночасно з похоронними процесіями українських патріотів проводить нафталінно-пісенний конкурс “Євробачення”? Що робитимуть нові партії і якою в даному разі має бути відповідальність влади? 

Читайте: Андрій Карпенко: “Тверезо” про МВФ

Андрей Карпенко, лидер Объединения “Сила Громад” 

Довідка KV : Андрій Карпенко - український політичний і громадський діяч, бізнесмен, лідер об'єднання "Сила Громад" з 9 лютого 2015 року. Андрій Карпенко працював на постах радника глави ради директорів ДК "Газ України" НАК "Нафтогаз України", президента концерну " Укргаз". Карпенко заснував і керував компанією " Газтек". З 26 листопада 2013 року Карпенко - керівник благодійного фонду "Тепла сім'я". З 2009 року по 2013 рік - радник в міністерстві ЖКГ. 21 квітня 2010 року Карпенко призначений керівником ГП "Агентство розвитку житлово-комунального господарства". У квітні 2013 року Андрій покинув держсектор і очолював приватні підприємства, що займалися проблемами міського господарства, - спочатку ТОВ "Агентство Муніципального Господарства", потім, в листопаді 2014 року, ТОВ "Комунальні системи України". Також Андрій організовував перший в історії український бізнес-інкубатор в Сінгапурі, знайомий з людиною, що стала легендою за життя - першим прем'єр-міністром країни Лі Куан Ю. Один з організаторів акції об'єднання "Сила Громад" з відкликання мера Кличко, активно коментує події в Києві. 

КиевVласть

Теги: андрей карпенко, позиция, Андрій Карпенко, мэр кличко, відповідальність влади, події в Києві, нові партії

суббота, 25 ноября 2017 г.
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 25 ноября 2017
пятница, 24 ноября 2017 г.
20:45
Субботние ярмарки состоятся в десяти районах Киева
20:25
Движение двух троллейбусов и автобусов в субботу в Киеве будет изменено из-за ярмарок (схемы)
20:05
В Деснянском районе задержан мужчина за нападение с молотком и ножом на соседа
19:43
Киевский трамвай №8 меняет схему движения (схемы)
19:27
На этот раз все станции метро: столичная полиция проводит проверку после сообщения о минировании
19:05
Берегам столичной реки Конык грозит уничтожение из-за добычи песка в промышленных объемах
18:44
На киевских ярмарках выявлены многочисленные нарушения
18:25
KAN Development признана лучшей компанией года по версии EEA Real Estate Forum & Project Awards
18:05
"Укрзализныця" назначила 7 дополнительных поездов на новогодне-рождественные праздники
17:48
Незаконно занятая парковкой земля вернется в собственность Киева
17:21
Из аэропорта "Киев" эвакуируют пассажиров из-за сообщения о минировании
17:08
Гройсману и Парубию пожаловались на систематическое игнорирование депутатских обращений в КГГА
16:45
Депутата Киевсовета заинтересовал игнор Кличко проекта положения об охранной зоне столичного ботсада
16:26
Депутат Киевсовета подозревает КП "Киевжилспецэксплуатация" в тендерных махинациях
16:05
Столичная полиция разыскивает грабителей, напавших на киевский университет (фото, видео)
Календарь событий