Территория разума

Ірина Побідаш

Яким бути має майбутній голова Вишгородської РДА?

30 января 2017 г. 9:30

Ірина Побідаш Депутат Вишгородської районної ради

Нещодавно оголошено конкурс на заміщення вакантної посади голови Вишгородської райдержадміністрації. 
Який найменший набір якостей повинен мати майбутній голова?

Мої думки такі. Головою РДА не повинна бути людина, опозиційна до президента, бо це лише зашкодить району. Але це не може бути перевертень, який служив і готовий служити при будь-якій владі, виконувати злочинні доручення, аби втриматися на посаді. Серед тих, кого можна в нашому районі назвати командою президента, переважно ті, хто вже неодноразово підлаштовувався під ющенків-януковичів-порошенків (вся команда друзів віті федоровича працювала на президентських виборах на Порошенка). І тому в нашому районі практично нічого не змінилось, окрім одного - краще стало жити лише жмені господарів життя. 

Подписывайтесь на новости «КиевVласть»
 

Щодо "іноземців" біля керма району. Лише при моїй пам'яті наш район очолювали 2 заброди. Ганебніше керував районом лише чоловік із доповненням в. о. до назви посади. При першому заброді розбазарювати землі, при іншому донищено спорт, освіту, втрачено цілі сільські громади... 

Висновок: голова РДА має бути місцевим, він має бути неопозиційним до влади, але при цьому не втратити таку якість, як совість. Повинен знати район і його проблематику, бо вчитись часу нема. При всіх попередніх якостях, він повинен бути енергійним і небайдужим, хазяйновитим і демократичним.

Починаю мріяти, аби саме людина з таким мінімальним набором якостей стала претендентом і виграла конкурс.

Побідаш Ірина, депутат Вишгородської районної ради

Джерело

КиевVласть