понеділок, 23 грудня 2024 г.
Хрен вам, тупицы, а не деньги. Гарик Корогодский об инвестиционной привлекательности

Хрен вам, тупицы, а не деньги. Гарик Корогодский об инвестиционной привлекательности

Гарик Корогодский

Девелопер, рантье, писатель

Немного истории. Весной позапрошлого года к нам, собственникам Дрим Тауна, обратились посредники от СБУ. Суть предложения – у вас, ребята, есть инвестдоговор с Оболонской Радой от 2010г, утвержденный и проголосованный Радой, базирующийся на оценке института судебный экспертиз, согласно которому вы выплатили 32 млн в бюджет на развитие района (городу платили больше и отдельно).

– Так вот. Мы тоже сделали экспертизу, вы заплатили мало. Поэтому либо еще 20 млн грн, либо 500 тыс долл – и мы закроем уголовное дело за отсутствием состава преступления.

– Уголовное дело??

– Да, мы возбудились.

У бизнесменов есть правило. Если УД открыто, его нужно закрыть. Поэтому мы, каюсь, непонятно за что предложили СБУшникам 25 тыс долл. Те посоветовались с руководством и опустились до 400. Спросили природу ценообразования.

– Это же меньше 20% от сэкомленного!

– Чё, бля?

– Ну, вам же доплачивать 2,5 млн $, а мы просим 400 тыс.

Мы выбрали судиться с преступной владой. Дело, конечно, нелегкое, но и платить ваще не за что. По представлению СБУ в бой ринулись Пшонки – прокуратура г. Киева, вотчина младшенького, если кто не в курсе. И были суды, и давили на суд, но дело оказалось настолько никчемным, что судьи просто отказывались принимать решение в “пользу государства”. Напоминаю, на дворе стоял 2012 год. В сентябре прошлого года дело закрыли.

Но! Ленин умер, но дело его живет. В сентябре уже этого года прокуратура г. Киева возбуждает по тому же факту новое дело. По выполненному инвестдоговору от 2010 г, с прошедшим сроки давности. Основания – та же экспертиза, что и у СБУ. К нам опять приходят гонцы и говорят, что вопрос можно решить. Сумма болезненно совпадает с предыдущей. Естественно, посылаем.

Что же делает прокуратура г. Киева в лице первого зама прокурора города Валендюка О. С.? Конечно же, идет в суд. Мы допускали такое развитие, но не понимали, с чем можно идти. Оказалось, мы просто недостаточно креативны. По выполненному договору от 2010, по которому только район получил 32 млн (город значительно больше), прокуратура просит восстановить срок исковой давности и признать договор действительным, кроме одного пункта – суммы. Этот пункт просят просто изложить в новой редакции – 52 млн. Основание – оценка, сделанная в 2012 (после полного исполнения договора).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

А теперь природа творимого беспредела. Хорошо известно, что был принят новый закон Украины “О прокуратуре”, которым предусмотрено лишение прокуратуры функции общего надзора. И этот закон был частью имплементации Соглашения об ассоциации с Европейским Союзом.

Как было отмечено Генпрокурором Яремой В.Г. - “Верховная Рада приняла очень важное историческое решение. Еще с 1995-го года Украина взяла на себя обязательства принять новое законодательство, которое будет регулировать работу такого органа как прокуратура. В первую очередь, этим законом прокуратуру лишили общего надзора - способа работы, который остался с советских времен”.

Поскольку указанный закон вступит в силу в полной мере через полгода, оставшийся срок используется отдельными лицами с целью наживы. Что имеем сказать – наживы не будет. Максимум, на что можете рассчитывать – “злоупотребление служебным положением с целью наживы”. Сроки уточните сами – у вас вся литература для этого есть прямо в кабинетах.

P. S. Помощь, по обыкновению, не нужна. Если кто хочет посоветовать жаловаться официально – так уже, пару недель назад, на имя Генпрокура, ждем-с ответ.

Всегда ваш, Г.

КиевVласть

Теги: сбу, прокуратура, взятка, предприниматель, ярема, беспредел, злоупотребление, посредник

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.