четвер, 12 грудня 2024 г.
Головна умова для відкриття “вільного ринку земель”: звільнення за власним бажанням

Головна умова для відкриття “вільного ринку земель”: звільнення за власним бажанням

Роман Головін

Голова Всеукраїнського об`єднання власників землі

Для моделі так званого “вільного ринку земель” логічний наступний ланцюг: “продажність земель” – “іноземні інвестиції” – “економічне зростання”. Цю логіку  підтверджує і факт обговорення Офісу президента зі Світовим банком питання відкриття так званого “вільного ринку землі”. Отже, скоро ми отримаємо офісно-президентську модель так званого “вільного ринку земель”.

В основу економічного зростання за офісно-президентською моделлю беруться іноземні інвестиції, вірніше надходження грошей-валюти за продаж української землі, бо власних інвестицій Україна нібито не має. 

Для того, щоб “вірити” в прихід іноземних інвестиції, необхідне існування можливості у іноземного капіталу купувати і концентрувати землю напряму чи опосередковано в “своїх руках”. Фактично, це “вільний ринок” для іноземців та іноземного капіталу,  незважаючи на існування можливості антимонопольних обмежень, та умовно вільний для українців та суто українського капіталу з причин його негрошовитості. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Також така офісно-президентська модель ринку землі повинна передбачати надання права власникам землі передчасно в односторонньому порядку “розривати” договори користування (оренда, емфітевзис) землею. Це і зрозуміло, бо хто ж буде купувати землю, обтяжену орендою з неефективною (низькою) орендною платою. Та і взагалі, вільний так вільний – так краще і Світовому банку, і в цьому є “світова” логіка.

У разі відсутності у так званому “ринку землі” опції “розірвання” договорів користування (оренда, емфітевзис) за “власним  бажанням” її власника, за землю буде даватися низька цінова пропозиція, яка не буде відповідати ціновому запиту продавця землі (зубожілого селянина-власника землі) і земля тоді не товар і ринок – не ринок. А значить ніякого тимчасового економічного зростання для офісно-президентської моделі не буде – і його навіть на папері не намалювати.

Відсутність економічного зростання – це крах для президента Володимира Зеленського на тлі обезземелення українців і тут вже простими звільненнями не обійтися.

Отже, пани-орендарі земель українських – відцарювали! Чекаємо права селянина-власника землі “розривати” договори оренди за власним бажанням і вашої капітуляції перед закордонно-іноземними інвесторами.

А також, чекаємо турків, китайців, саудитів, може і росіян з данцями і германцями.

Велкам, відкриваємо калітку – Україна розпродається!

Читайте: Необхідні підрядники для товариств власників землі: народна земельна реформа Головіна в дії

Роман Головін, розробник і втілювач Народної земельної реформи

КиевVласть

Теги: новости киева, новости киевской области, новости киевщины, новости украины, аренда, рынок земли

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.