неділя, 30 червня 2024 г.
Есть только три варианта: воевать за Украину, смириться с оккупацией рф или уехать в эмиграцию

Есть только три варианта: воевать за Украину, смириться с оккупацией рф или уехать в эмиграцию

Юрій Касьянов

керівник “A.Drones”, засновник “Matrix-UAV”, співзасновник "Армія-SOS"

Судя по комментам под предыдущим постом, девять из десяти украинцев воевать не намерены, настроены против мобилизации и запрета выезда за кордон.

Действительно, за что воевать?... – Олигархи грабят, молодчики на крутых тачках бухают, в стране нормальных условий для жизни нет, законы несовершенные, парки загаженные, подъезды оплеванные…

Вот пусть сначала законы правильные примут, подготовку военную организуют, западное оружие привезут, полицию и СБУ отправят воевать, І щоб цей Касьянов писав пости українською мовою!

Тогда может быть. И вообще, "я налоги плачу, почему я должен воевать?". И ещё это, сакраментальное: "я войне не обучен, меня сразу снайпер убьет".

Умирать всегда страшно. Умирать никто не хочет. А война – это грязь, пот, кровь и трупный смрад.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

На войне – с 2014 года – я видел и бедных, и богатых, и военных, и полицейских, и эсбэушников, и добровольцев, которые воюют не за деньги, не за звания, не за должности, не за награды, потому что не получают в итоге ничего, кроме двух метров сырой земли.

Война – это во многом лотерея. Многие, из тех, кого я знал – прекрасно подготовленные, профессионалы – погибли не в красивом стрелковом бою, сражаясь как Рэмбо, используя все свои профессиональные навыки, а тупо во время артиллерийского обстрела, или подорвавшись на мине, или по глупости товарищей.

По статистике, в современной войне, как и в войнах 20-го века, порядка 80% потерь – это потери от минно-взрывных травм, осколочных ранений. То есть, от артиллерии, авиации, минных заграждений. И тут уже высокая профессиональная стрелковая и тактическая подготовка отходят на второй план.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Да, профессионал вряд ли поедет непроверенной проселочной дорогой вблизи линии фронта, опасаясь подрыва на беспорядочно установленных своими же минах. Да, профессионал не станет, скорее всего, квартироваться в битком набитом военными административном здании. Да, профессионал имеет больше шансов выжить на передовой, потому что не станет высовываться напрасно.

Но, по большому-то счету, все мы под богом ходим. Широкомасштабная война тем и отличается от колониального заморского похода, что в ней участвуют все, даже те, кто не хочет участвовать. В современной войне гражданских гибнет не меньше, чем военных, профессионалов и мобилизованных.

Война никого не щадит – вспомните Бучу – и не оставляет нам времени на принятие хороших законов, на получение чудо-оружия, правильное патриотическое воспитание и подготовку лучших бойцов.

Большинство из нас – плохие бойцы. И все мы боимся умереть или стать калеками. Даже профессионалы.

Но либо мы защищаем Украину – несовершенную, неухоженную, разбитую войной, либо смиряемся с оккупацией, либо уезжаем в эмиграцию.

Других вариантов нет просто.

Юрій Касьянов, волонтер, один із співзасновників руху “Армія-SOS

Читайте: Потрібні законодавчі зміни: помилка Залужного виявилась помилкою Зеленського

Джерело публікації

КиївВлада

Теги: новини україни, війна росії проти україни, спротив російській окупації

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.