воскресенье, 22 октября 2017 г.
Ех, дороги…

Ех, дороги…

15 марта 2017 г. 11:20

Леонід Косаківський

Київський міський голова, голова Київради, голова міської державної адміністрації в 1993 - 1998 рр.

Столична влада начебто на словах взялася за ремонт вулично-дорожньої мережі міста. Похвально. Подивимося, як вона буде ефективна у цій справі на ділі. Бо такі речі — конкретні. Поки, наприклад, у нашому дворі, де ремонт асфальтового покриття обіцяли зробити підлеглі двох попередників нинішнього міського голови, і вже і його служби, віз і нині там. 

Але зараз не про це. 
У ЗМІ, публічних виступах, де дана тема не сходить з вуст міських керманичів, постійно простежуються їхні хвалькуваті мотиви про нібито нечувані майже за всю історію міста темпи теперішніх робіт, і завуальовані, а подекуди й прямі закиди попередникам на кшталт таких як «більшість доріг Києва не ремонтували 30 років» тощо. Некоректно якось і неввічливо виходить, бо це відверта неправда. 30 років тому це точно краще робили, але й 20 років тому не гірше.

Подписывайтесь на новости «КиевVласть»
 

Отже порівняємо конкретні дані. 
Відкриваємо офіційний звіт «Про підсумки соціально-економічного розвитку м. Києва у 1995 році», надісланий тоді депутатам Київради і уряду. Читаємо: «за рік комунальними службами міста відремонтовано 1250 тис.кв.м шляхових покриттів, відновлено 110 тис.кв.м дворових територій та в межах кварталу…» Додам, що, наприклад, ремонт зроблено на вулицях Маршала Кошового, Білецькій, Байковій, площі Перемоги і Повітрофлотському проспекті, капітально відремонтовані вулиці Грушевського і Січневого повстання (з перекладанням трамвайних рейок за новими технологіями). Введена в дію автомобільна дорога (2,2 км) від аеропорту Жуляни до однойменного селища, споруджено проїзд між вулицями Червоноармійською і Басейною і т.ін. 

А тепер зазирнемо в Програму економічного і соціального розвитку Києва на 2017 рік, затверджену на сесії Київської міської ради 12.12.2016. Там чорним по білому написано: «У 2016 році продовжено розвиток транспортної мережі: завершено роботи по реконструкції просп. Перемоги та вул. Васильківської на ділянці від Голосіївській площі до Амурської площі; проводилася реконструкція доріг загальною площею 247,4 тис. кв. м. Протягом року виконувалися роботи з капітального ремонту та реконструкції 439,4 тис. м2 доріг, капітального ремонту міжквартальних проїздів на загальній площі 115,3 тис. кв. м».

Цифри говорять самі за себе. По дворам і проїздам між кварталами вони практично однакові. По загальному метражу відремонтованого шляхового покриття вони у 1995 році були вищими. 

Тож я радив би нинішнім міським рульовим не поспішати залізати на п’єдестал. До вас працювали в Києві люди, і після вас будуть. Просто намагайтесь робити добре свою справу тут і зараз без зайвого галасу та самовихваляння. У чому й бажаю успіхів. А кияни оцінять вами зроблене. З часом.

Леонід Косаківський, Київський міський голова, голова Київради, голова міської державної адміністрації в 1993 - 1998 рр.

Джерело

КиевVласть

Теги: новости киева, ремонт дорог, дороги, Леонід Косаківський

воскресенье, 22 октября 2017 г.
14:37
Под Верховной Радой проходит вече с участием знакомой куклы Порошенко (фото, видео)
13:28
Сегодня из-за футбольного матча будет изменен режим работы трех станций метро в Киеве
12:07
В Броварах во время драки убит герой АТО (фото)
11:04
За похищение ребенка на Оболони киевлянке “светит” до 5 лет тюрьмы
10:13
Ситуация с подключение школ столицы к теплу - критическая, - КГГА
09:16
За стрельбу на улице Киева задержан руководитель добровольческого движения ОУН Николай Коханивский (видео)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 22 октября 2017
суббота, 21 октября 2017 г.
18:13
Воскресные ярмарки состоятся в пяти районах столицы (адреса)
17:23
Спасатели назвали количество самопоселенцев в Чернобыльской зоне
16:30
Митингующие решили разделить палаточный городок под Верховной Радой на две части
15:14
Интерес иностранных инвесторов к строительству евроколеи Киев-Одесса уже есть - Мининфраструктуры
14:01
В Киеве магазин затопило кипятком: есть пострадавшие
13:25
Похищенного вчера в столице младенца нашли в Вышгороде (фото, видео)
12:07
Полиция задержала мужчину с винтовкой, который шел на митинг к Верховной Раде (фото)
11:21
Столичным семьям предлагают стать патронатными родителями
10:41
В центре столицы рекомендуют приостановить продажу алкоголя
Календарь событий