п'ятниця, 29 березня 2024 г.
Єдиний можливий економічний курс. Народна економіка Головіна

Єдиний можливий економічний курс. Народна економіка Головіна

Роман Головін

Голова Всеукраїнського об`єднання власників землі

Монополісти і олігархи, орендарі землі і агрохолдинги, бізнесмени і політики-корупціонери показали свою нездатність керувати країною та творити її економіку в інтересах українців. Вони просто грабують і діють в інтересах себе. Пряме народовладдя так і не відбулося і його необхідно встановити.

Фактично в країні економічний застій. Та навіть економічне падіння. Першою ознакою цього є трудова міграція – про це говорять усі. Зменшення працездатного населення – це зменшення виробництва продукції, як не крути.

Швидке економічне зростання можливо досягли тільки за рахунок розширеного кредитування економіки. Прокредитованність економіки України в рази нижче ніж в країнах з високим рівнем економічного розвитку. Це говорить про те, що в Україні відсутня надія на економічного зростання.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Проблемою тієї ж непрокредитованності економіки є не відсутність грошей для кредитування чи висока ставка за кредитом, – проблемою є звичайна відсутність об’єктів виробничої діяльності для кредитування.

Отже, необхідне розширене створення таких об’єктів виробничої діяльності для кредитування. І тут ніяк не обійтися без головного – українського народу, як власника землі і надр, так і власника головного – можливості продуктивно працювати і бути єдиним джерелом створення матеріальних благ у вигляді доданої вартості.

Я вже давно займаюся, як практично та як науковець, проблемами економічного відновлення України та зростання. І з цього приводу вже вийшли і наукові і публіцистичні статті. Головним чинником економіки є людина – саме вона створює всі матеріальні блага своєю працею, створює додану вартість. Не простимульована людина не має мотивації до продуктивності праці і бізнес з олігархами тут безсилий.

Разом з втратою людини, як головної у виробничому процесі, головної в економіці, ми втратили колективну організацію виробництва, коли світ її  нарощує, ми втратили державне виробництво і монополію, коли світ  їх зберіг і примножив.

Для вирішення задачі відновлення та розвитку економіки необхідне реформування організаційних форм відносин власності у виробничій діяльності та  фінансового забезпечення організації і роботи новостворених підприємств та розширення діючих, що відбудеться в результаті реформування.

В основу економіки країни повинен стати український народ, започаткувавши Народну економіку. Країні потрібне впровадження Народної економіки, при які українці повинні розширено ставати власниками виробничих процесів, як безпосередньо (особисто чи в товариствах), так через державну власність.

Підходи народної економіки стимулюватимуть українців працювати на Україну, на самих себе, через весь спектр мотивуючих факторів, серед яких головними буде:

- зростання матеріальної мотивації через збільшення доходів;

- розширене формування українців-власників, формування гідності;

- національної свідомості через матеріальну і суспільну значимість.

В основі Народної економіки, економічного та соціально розвитку країни, міста, села, сімї повинні стати нові стратегії в інтересах українців:

- Нова аграрна політика;

- Нова промислова політика;

- Нова грошово-кредитна політика.

Нова аграрна політика, яка почнеться  з дієвої Народної земельної реформи і забезпечить:

- самостійний обробіток землі її власником через участь у Товариствах власників землі;

- становлення звичайного власника землі шанованим власником аграрного виробництва;

- збільшення доходів селян-власників землі від неї в 2-4 рази;

- будівництво селянами тваринницької і переробної інфраструктури на селі і самостійне створення робочих місць;

- припинення існування аграрних монополій і олігархів;

- збереження української землі – її власником буде тільки українець.

Для Народної земельної реформи не потрібен вільний ринок землі і небезпечні іноземні інвестиції.

Для пришвидшення реалізації Нової аграрної політики для селян і на користь країні необхідно законодавчо забезпечити:

- право власника землі за своєю ініціативою “розривати” договори оренди;

- можливість повернення землі селянину, втрачену внаслідок оборудок орендаря, його жадібності і підлості, який створив і скористався скрутою селянина і видурив землю за копійки;

- можливість фінансування Товариств власників землі без застави і відсотків.

Нова промислова політика соціально спрямованої економіки повинна забезпечити розвитку промисловості за напрямами імпортозаміщення, експортно-орієнтованого виробництва та розвитку внутрішнього споживання.

Необхідне впровадження нових принципів  організаційних форм відносин власності, що дасть можливість українцям ставати власниками  нових підприємств нової формації на засадах співволодіння – суспільно значимих підприємств на об'єднавчих принципах. Це забезпечить розширення і зростання промислового виробництва в інтересах українців. Так живе весь прогресивний світ.

Нова грошово-кредитна політика повинна буде забезпечити фінансування українців, суспільно значимих виробництв та соціально спрямованої економіки країни.

Країна повинна припиняти іноземні запозичення і переходити до розширеного кредитування національною валютою, яке вже давно визначає прогресивність країни і її економіки.

Будувати необхідно Україні Україну. 

Читайте: Народна земельна реформа Головіна: товариство власників землі – що це таке і як його створити

Роман Головін, розробник і втілювач Народної земельної реформи

КиевVласть

п'ятниця, 29 березня 2024 г.
15:26
Сирський про мобілізацію: 500 тисяч новобранців ЗСУ не потребують
15:05
Поліцейського-хабарника на Київщині судили вісім років, щоб засудити до семи у справі про приховання наркоторгівлі
14:47
СБУ витратить 7,3 млн гривень на обладнання для відеоспостереження
14:36
Зеленський: РНБО при новому керівництві має в першу чергу забезпечити державу якісним прогнозуванням ситуацій
14:04
У столиці планують створити безбар’єрне туристичне середовище
13:44
100 Волинська бригада ТрО запрошує на службу в підрозділах бригади
13:24
За добу втрати ворога зросли на 820 осіб, 56 БПЛА та 5 крилатих ракет, - Генштаб ЗСУ
13:03
На Північному мосту обмежать рух транспорту до 15 червня (схема)
12:42
У столиці судитимуть росіянина, який скоїв розбійний напад на аптеку
12:24
В Україну повернули тіла 121 полеглого оборонця
12:02
У Польщі переговори щодо українського зерна не мали успіху, але Сольський налаштован оптимистично, - ЗМІ
11:44
Руслан Кравченко: Німеччина продовжить допомагати Київщині у процесі відбудови
11:25
Комунальні підприємства Вишневого подарують військовим два авто вартістю 110 тисяч доларів
11:01
29 комунальних медзакладів столиці підключено до Реєстру територіальної громади, - КМДА
10:47
Голосіївська окружна прокуратура через суд вимагає повернути державі приміщення вартістю понад 6,7 млн гривень
10:28
Унаслідок нічної атаки рф пошкоджено енергетичну інфраструктуру в шести областях, - Шмигаль
Календар подій
Відновлення багатоповерхівок Ірпеня йде повільно: розбираємо причини
29 березня 2024 г. 15:00
Відновлення багатоповерхівок Ірпеня йде повільно: розбираємо причини
Упродовж лютого Департамент містобудування та архітектури Київщини замовив проєктні роботи для капремонтів десяти пошкоджених московитами багатоквартирних будинків Ірпеня. Обійдуться ці проєкти майже у 14 млн гривень, а триватиме їх розробка до кінця 2024 року. Серед підрядників є цікаві особистості. Однак наявність “цікавих” підрядників – не єдина проблема даних закупівель. Досвід замовлення проєктно-кошторисної документації через цей департамент минулого року не дуже позитивний. Тоді такі документи замовили для капремонтів шести багатоповерхівок, але у жодній з них роботи досі не розпочаті. Крім цього експерти вказують, що аномально низька кошторисна прибутковість, яка закладена в минулорічні проєкти капремонтів, ставить під сумнів можливість обрання спроможного підрядника для подальших робіт. Але у профільному департаменті обладміністрації це заперечують та запевняють, що розроблена документація пройшла експертизу сертифікованими фахівцями, тобто отримала позитивний висновок.
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
28 березня 2024 г. 13:00
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
У столичному регіоні розробка Детальних планів території (ДПТ) все частіше використовується місцевими владами для легалізації самочинних будівництв через зміну цільового призначення земельних ділянок. Приклад – будівництво кінологічного центру біля села Рославичі на території Феодосіївської громади, яке явно без жодних дозвільних документів триває вже більше двох років і наразі активно підтримується керівництвом громади всупереч позиції місцевих мешканців. Громадські активісти наголошують на тому, що такий об'єкт матиме серйозний негативний вплив на екологію: створить ризик зараження людей різними хворобами через відсутність місця для утилізації собачих фекалій та загрозу для розташованого поруч ландшафтного заповідника “Васильківські карпати”. В Київській облраді, схоже, з цим згодні, але нічого зробити не можуть. Що стосується обурених громадян, то, якщо у Феодосіївській сільраді їх “не почують”, вони збираються звертатись до правоохоронців і суду.