середа, 17 липня 2024 г.
Дорогие чиновники! Сделайте свои лица проще, пожалуйста

Дорогие чиновники! Сделайте свои лица проще, пожалуйста

Оксана Мельник

Журналист “КиевВласти”

“Всегда радуйтесь”

(Фес. 5:16; Фил. 4:4).

На днях пересмотрела содержимое порталов местной власти Киевской области. Впервые обратила внимание на фотоматериалы, а не на тексты (это отдельный разговор).

Сайты местных администраций пестрят кислыми, удрученными рутиной лицами. Районные председатели меланхолично созерцают окружающий мир. Заместители на совещаниях точно с креста снятые. Начальники управлений на фото один другого подавленнее. Лики рядовых госслужащих будто бы вытащили из стиральной машины и развесили на бельевой веревке в морозную погоду.

Самые светлые рабочие будни - будь то открытие новой детской площадки, свежих мощностей на агрокомбинате или визит гостей из Киева - превращаются в апокалипсис.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Мне не хочется затрагивать тему качества работы администраций, - о ней лучше знают жители Киевской области, люди, для которых вы, дорогие чиновники, работаете. Но меня интересует, как должен выглядеть государственный служащий? Разумеется, не в пятницу вечером за бокалом чего-то там, а на своей работе, которую он позиционирует как публичную.

Тем не менее, если обычный человек откроет ваш пусть даже официальный портал, он зарыдает (или того хуже - испугается). Он увидит там лица, которым не то что денег не дадут  - у них даже ничего не купят.

Я много слышала о том, что администрации - это ненужный пережиток совка. Не берусь оценивать само суждение, но ваши (чиновников) фотографии не оставляют фантазии для других мыслей.

Ни в коем случае не призываю к безудержному веселью и хохоту прямо во время заседаний, но сделайте ваши лица проще, пожалуйста. Расслабьте мышцы лица, попробуйте жестикулировать, изобразить мимику или даже загадочно улыбнуться. Хотя бы для фото.

И на это есть весомый аргумент. Теолог Эвагриус из Понта (Evagrius of Pontus) составил список худших человеческих страстей, среди которых уныние находится между гневом и алчностью. Ими были в порядке убывания серьезности:

1. гордыня (pride);

2. тщеславие (vainglory);

3. духовная леность (acedia);

4. гнев (anger);

5. уныние (sadness);

7. алчность (avarice);

8. сладострастие (lust);

9. чревоугодие (gluttony).

“Уныние” (фрагмент “Семь смертных грехов” Иеронима Босха)

Оксана Мельник, журналист “КиевВласти”

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.