п'ятниця, 24 січня 2025 г.
Держава досі не розв’язала проблему соцзахисту родин загиблих добровольців, багато з яких лишилися без засобів до існування

Держава досі не розв’язала проблему соцзахисту родин загиблих добровольців, багато з яких лишилися без засобів до існування

Дмитро Кухарчук

Командир 2 штурмового батальйону 3 ОШБр

24 лютого 2022 року всі обі#ралися. Найбільше об#сралися ті, хто мав щось робити, щоб вберегти від цілком імовірного сценарію повномасштабки, про яку кричали Штати і Британія, але ніх#я не робив. Ну добре, жили у рожевих окулярах і думали що все буде, як у кіно. Виявилось, що як в кіно, тільки в іншому, більш жорсткому і кривавому.

Але були і ті, хто не об#срався, хто їб#шився з колаборантами, проводив акції проти капітуляції, перевіряв бомбосховища, проводив вишколи для цивільного населення і врешті решт прикрив ваші об#срані дупи.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

24 лютого ми сформували “Тероборону “Азов” Київ”, яку ніхто не хотів оформляти під час оборони Київщини. Ми не стали чекати, взяли зброю і поїхали їб#шити під#рів. На Гостомель, Горенку, Мощун, Лютіж, за що отримали значки від КМДА і більше нічого.

Жодної заробітної платні, жодного соціального забезпечення, жодних записів. І х#й з нами, ми ж завжди були, як кістка в горлі.

За ці дні за свободу України втратили життя найкращі з найкращих, чий подвиг за десятибальною шкалою ви оцінили в нуль.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Держава і ДОСІ, через майже півтора року після початку повномасштабки, не спромоглася розв’язати питання соціального захисту родин загиблих добровольців. 

Багато хто з родичів залишився не просто в поганому емоційному стані, а взагалі без засобів до існування, понад рік оббиваючи пороги, добиваючись визнання.

Для того, щоб почався процес оформлення родин загиблих воїнів, залишився один крок – Кабмін.

Здавалось би, чого вартий підпис на підтримку тих, хто став на захист Київщини, поки хтось вивозив свої статки? Але сьогодні відбувається свідоме затягування процесу, повертання документів і відверте знущання.

І в такому випадку є ті, хто конкретно за це відповідає. Шмигаль, чиє слово в момент може допомогти ситуації, що склалася, і Лапутіна, про яку ніхто не чув з січня 2022 року.

Саме вшануванням загиблих і захистом їхніх родин має займатись міністр ветеранів, але х#й там. Навіть цю постанову вона не може відстояти у Кабміні. 

До Лапутіної і Шмигаля вже не звертаюсь, не бачу сенсу. Звертаюсь до Президента України і Офісу президента. У ваших руках сьогодні – сльози родичів тих, хто в перші дні поклав життя– сміливо, не очікуючи нічого взамін. І у ваших силах зробити так, щоб цих сліз не було завтра.

Джерело

КиївВлада

Теги: азов, ветерани, Зеленський, шмигаль, 3 ошбр, лапутіна, роини, підтримка родин ветеранів

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.