вторник, 15 октября 2019 г.
Благодійність - це справа моєї душі

Благодійність - це справа моєї душі

Олександр Кириченко

Кандидат у народні депутати по 95-ому округу від ВО “Свобода”, депутат Києво-Святошинської районної ради

Я не люблю слово “благодійність”. Часто люди називають ним свої прямі обов’язки. Чиновники й депутати позують на камери і перерізають червоні стрічки там, де вони лишень виконують доручення громади. Везуть підмогу хлопцям на Донбас і вважають, що це неабиякий подвиг. Відвідують дитячі будинки, наче “з барського плеча”.

Для когось це благодійність. Для мене це – інвестиція, щодо якої у мене егоїстичні інтереси. Думаю, кожен з нас, хто їздить на Схід з тою чи іншою допомогою, робить це для себе. 

Особисто я хочу жити під мирним небом. Я вперше потрапив на передову у 2015 році з людиною, якої вже немає серед нас. Це – відомий волонтер Віталій Макогон. Я вирішив продовжувати його справу. Хочу, щоб мене оточували щасливі, здорові люди, у яких вдома злагода й достаток. Хочу мати ще більше друзів по всій Україні, в тому числі в українському Донецьку та Луганську. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Ми з моєю ветеранською футбольною командою “Нива” з Петропавлівської Борщагівки їздили позмагатися у Велику Новоселицю (Донецька область). Зіграли з тамтешніми хлопцями, поспілкувалися про спільне та особисте. Я егоїстично отримав колосальне задоволення від цієї поїздки і вирішив ще більше вкладати зусиль у розвиток українського спорту. 

З побратимами із “Національного корпусу” ми нещодавно притягли 52 метри паркану в дитячий будинок у тій же Великій Новоселиці. А ще кондиціонери, електростанції, фрукти на десерт. Також вважаю це інвестицією. Причому, дуже вигідною! Немає нічого кращого, ніж усміхнена, задоволена дітлашня, яка колись буде розбудовувати Україну після нас. 

А нещодавно ми з хлопцями затіяли для вихованців дитячого будинку “Барвінок” у Вишневому тренування на базі “Азов” у Києві. Готувати майбутніх захисників ми також беремося самі. Для мене захист і розбудова України – це також особисте питання. І я егоїстично хочу, щоб моя Україна була заможною та мала надійний тил.

Не стану приховувати, що в Раду я також йду захищати свої інтереси. Я зацікавлений у тому, щоб у моєму суспільстві працював Закон. Щоб люди тут мали можливості для розвитку і підприємництва. Щоб вони почували себе захищеними у кожному місті, містечку та селі своєї держави. 

Я егоїстично люблю цю державу просто так. І хочу власними руками робити її такою, щоб її було за що любити всім її громадянам!

Читайте: Чому 95-й округ має голосувати за націоналістів, – кандидат Олександр Кириченко

Олександр Кириченко, кандидат у народні депутати по 95-ому округу від ВО “Свобода”, депутат Києво-Святошинської районної ради

КиевVласть

Теги: новости киевской области, новости киевщины, кандидат, политическая агитация, олександр кириченко, 95-й округ, києво-святошинський район, волонтерство, благодетельность

вторник, 15 октября 2019 г.
13:43
С начала года юристы ГУ ГНС в Киевской области выиграли в судах 4,5 млрд гривен
13:25
В Киеве поезд сбил мужчину
13:05
“Киевгорстрой” возглавил рейтинг лучших строительных компаний
12:41
Землю на Никольской Слободке, которую Киевсовет планировал выкупить под парк, выставили на аукцион
12:24
Ограничение на продажу алкоголя в Киеве продолжает действовать, - депутат Михайленко
12:03
На Киевщине с начала октября выявлены более 100 пьяных водителей
11:44
Пожилых киевлян приглашают посетить разнообразные мероприятия (расписание)
11:27
За неделю бойцы ГСЧС Киева ликвидировали более 100 пожаров
11:03
Скаутская организация “Пласт” отчиталась за деятельность в первом полугодии 2019 года
10:45
В сентябре “Киевводоканал” отключил 65 абонентов
10:26
В Фастовском районе задержанный грабитель сбежал из-под стражи
10:03
Курс валют в Киеве: 15 октября 2019
09:44
Верховный суд отменил решение Киевсовета о запрете продажи алкоголя в ночное время
09:26
ТРЦ Gulliver назвал артистов, которые выступят на праздновании его Дня рождения
09:04
В жилом доме в Святошинском районе Киева горели покрышки
07:15
Плановые отключения электроэнергии в Киевской области 15 октября 2019 года (полный список населенных пунктов)
Календарь событий