среда, 17 июля 2019 г.
Благодійність - це справа моєї душі

Благодійність - це справа моєї душі

Олександр Кириченко

Кандидат у народні депутати по 95-ому округу від ВО “Свобода”, депутат Києво-Святошинської районної ради

Я не люблю слово “благодійність”. Часто люди називають ним свої прямі обов’язки. Чиновники й депутати позують на камери і перерізають червоні стрічки там, де вони лишень виконують доручення громади. Везуть підмогу хлопцям на Донбас і вважають, що це неабиякий подвиг. Відвідують дитячі будинки, наче “з барського плеча”.

Для когось це благодійність. Для мене це – інвестиція, щодо якої у мене егоїстичні інтереси. Думаю, кожен з нас, хто їздить на Схід з тою чи іншою допомогою, робить це для себе. 

Особисто я хочу жити під мирним небом. Я вперше потрапив на передову у 2015 році з людиною, якої вже немає серед нас. Це – відомий волонтер Віталій Макогон. Я вирішив продовжувати його справу. Хочу, щоб мене оточували щасливі, здорові люди, у яких вдома злагода й достаток. Хочу мати ще більше друзів по всій Україні, в тому числі в українському Донецьку та Луганську. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Ми з моєю ветеранською футбольною командою “Нива” з Петропавлівської Борщагівки їздили позмагатися у Велику Новоселицю (Донецька область). Зіграли з тамтешніми хлопцями, поспілкувалися про спільне та особисте. Я егоїстично отримав колосальне задоволення від цієї поїздки і вирішив ще більше вкладати зусиль у розвиток українського спорту. 

З побратимами із “Національного корпусу” ми нещодавно притягли 52 метри паркану в дитячий будинок у тій же Великій Новоселиці. А ще кондиціонери, електростанції, фрукти на десерт. Також вважаю це інвестицією. Причому, дуже вигідною! Немає нічого кращого, ніж усміхнена, задоволена дітлашня, яка колись буде розбудовувати Україну після нас. 

А нещодавно ми з хлопцями затіяли для вихованців дитячого будинку “Барвінок” у Вишневому тренування на базі “Азов” у Києві. Готувати майбутніх захисників ми також беремося самі. Для мене захист і розбудова України – це також особисте питання. І я егоїстично хочу, щоб моя Україна була заможною та мала надійний тил.

Не стану приховувати, що в Раду я також йду захищати свої інтереси. Я зацікавлений у тому, щоб у моєму суспільстві працював Закон. Щоб люди тут мали можливості для розвитку і підприємництва. Щоб вони почували себе захищеними у кожному місті, містечку та селі своєї держави. 

Я егоїстично люблю цю державу просто так. І хочу власними руками робити її такою, щоб її було за що любити всім її громадянам!

Читайте: Чому 95-й округ має голосувати за націоналістів, – кандидат Олександр Кириченко

Олександр Кириченко, кандидат у народні депутати по 95-ому округу від ВО “Свобода”, депутат Києво-Святошинської районної ради

КиевVласть

Теги: новости киевской области, новости киевщины, кандидат, политическая агитация, олександр кириченко, 95-й округ, києво-святошинський район, волонтерство, благодетельность

вторник, 16 июля 2019 г.
20:45
В среду, 17 июля в пяти районах Киева пройдут сезонные ярмарки (адреса)
20:24
Сегодня, 16 июля, вступил в силу закон о языке
20:04
В Яготине демонтировали памятник советскому маршалу Жукову (фото)
19:45
Суд отменил решение об отстранении от должности мэра Василькова Владимира Сабадаша
19:24
Кличко назначил надбавки руководителям департаментов и управлений КГГА
19:05
В Днепровском районе Киева открыли центр услуг по госрегистрации актов гражданского состояния по принципу “единого окна” (фото)
18:43
В Киевской области с начала 2019 года на 20% снизилось количество зарегистрированных преступлений
18:26
Очередное заседание Киевоблсовета состоится на следующей неделе
18:02
В столичном Доме профсоюзов откроют креативное пространство
17:43
Департамент охраны культурного наследия КГГА заключил 100 охранных договоров в первом полугодии
17:24
В Бориспольском районе в результате взрыва газа в частном доме погиб человек (фото)
17:03
Дорожные работы на эстакаде у Южного моста в Киеве продлены до 1 августа
16:44
В киевском регионе зафиксировано наибольшее количество заболевших корью в Украине
16:26
Троещинцы поддерживают “проект” достройки линии метро на Троещину за счет продажи здания администрации президента - уличный опрос (видео)
16:04
В Украинке на Киевщине инициировали проверку компании “Обуховтранс” из-за жалоб на сервис
15:42
Столица отметит 29-ю годовщину поднятия украинского национального флага у здания Киевсовета 24 июля
Календарь событий