п'ятниця, 26 квітня 2024 г.
Бизнес план для “чайников”

Бизнес план для “чайников”

Владимир Полочанинов

Экс-депутат Верховной Рады Украины

Короче схема такая: даем стране "У" деньги в долг, видим что власть этой страны их разворовывает, но так как "прячет" в основном у нас же (что-то конечно тратит на домики, кораблики ,самолетики, но тоже наши, так что сильно не кипишуем) особо не возмущаемся. Мало, ведь украли, НО мы даем, еще и следим, что бы краденное непосильным трудом властями аборигенов страны "У" возвращалось к нам домой, в наши банки и другие фин учреждения. Все просто, деньги дали - деньги вернули в свою же экономику, а проценты и долги оставили стране "У" как в нашем примере.

Форс-мажор:

Власть страны "У" перегнула конкретно палку, аборигены взбунтовались и власть прогнали (жаль конечно что не убили, тогда бы все как в стране "Л" например - деньги у нас, сколько никто кроме нас не знает и предъявить нам некому. Не бизнес, а просто мед.) но не убили, не успели, спаслись гады.

План "Б"

В стране беспорядки. Ну во-первых, никаких дефолтов ! Нам прощать долги категорически запрещается, мы - можем, нам - ни за что. Беспорядки стали войной и аборигены с верой в нашу добродетель просят помощи. Съехать уже никак, аборигены настырные, но в конце концов не за наш же счет помогать, а значит часть награбленного у аборигенов и хорошо спрятанного чтобы никто не знал  у нас, мы не хотели (мы даже честно упирались), но теперь вынужденны через трастовые фонды потратить на копья и стрелы, передать их аборигенам и пусть мочат соседнее племя, или они мочат этих. Какая разница, мы в принципе зарабатываем по-любому и даже не по-новому. С наших аборигенов лет двадцать еще хорошо не возьмешь, да и должны они уже до правнуков, а соседних мы людоедами назвали, теперь их все боятся и нам за "крышу" от этих людоедов уже тоже платят.

Ну красавцы же мы, а ! Хотя, если людоедов реально замочат, а не придушат и обезжирят, то на их место "терракотовое" племя придет и тогда весь наш бизнес может накрыться большой мянь  Так что что-то семейное во всех смыслах этого слова мы конечно потратим, но не все и не для победы.

* Все возможные совпадения и аналогии являются случайными и вашими домыслами. Автор данного "проекта" никакой ответственности за ваше воспаленное воображение не несет.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Теги: власть, бизнес, кредит, украина

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.