Территория разума

Максим Савчук

Бездипломник Бондаренко може повернутись в крісло керівника апарату Кличка

31 августа 2017 г. 17:06

Максим Савчук журналист

Бездипломник Володимир Бондаренко найближчим часом повернеться назад під крило Кличка. В крісло керівника апарату. В цьому впевнені мої джерела в КМДА, про це говорять депутати Київради, це читається між рядків відповідей на інформаційні запити.

Перевірка триває вже три місяці, хоча для неї вистачило б тижня. Тягнуть.

І тут я подумав про гідність. Про гідність самого Володимира Бондаренка, який не так давно, розхристаний і червоний, як буряк, утікав коридором. Мені тоді його навіть шкода стало. Такий серйозний нервовий зрив для людини, яку розкрили, розкололи, яка попалася. "Кінець кар`єри, - подумав я, - І він же не найбільше зло в цій країні і в цьому місті". Більше того - кілька разів побачивши Володимира, який іде в "Бочку" на ланч, я свідомо відмовлявся від ідеї поставити кілька питань. Щоб не виглядало як зловтіха. Як знущання над льотчиком Люфтваффе, який упав у білоруських партизанських лісах без води, їжі і карти.

Подписывайтесь на новости «КиевVласть»
 

Але виявилося, не було причин перейматися психічним станом "льотчика". Поліція-міліція не здатна надіслати ті ж два запити, які надіслав я, не здатна довести справу до суду, щоб бодай анулювати диплом. Бондаренко пересидів-перечекав. І (як?! невже?!) знову готовий керувати. Спокійнісінько. Готовий ходити тими ж кабінетами, спокійно дивитися у вічі громадськості, журналістам, всім навколо. І просто відповідати: "перевірка нічого не виявила", знаючи, що всі знають. І всі розуміють. як проходила та "перевірка".

І тут уже про гідність киян. Це не офшори, не трасти, не оподаткування. Не "сапромат" зрештою чи теорія механіки. Це просто елементарно: фальшивий диплом зухвалого молодого чиновника, в якого немає внутрішнього відчуття елементарної самоповаги і поваги до інших.

Якщо він повернеться, всі просто промовчать?

Джерело: Фейсбук автора

Читайте: Главе аппарата КГГА Владимиру Бондаренко объявлено подозрение за подделку диплома

КиевVласть

Теги: новости киева, кгга, кличко, бондареко, сообщение о подозрении, подделка диплома