середа, 24 квітня 2024 г.
Апологетам “Русского міра” присвячується

Апологетам “Русского міра” присвячується

Андрій Карпенко

Лідер Об'єднання "Сила Громад"

“Опозиційний блок” із бордів, розміщених по Києву, “требует обеспечить достойную жизнь и работу”. Свій реваншистський рух ці недоторкані політичні послідовники Януковича спокійно продовжують після того, як організація так званого маршу “Бессмертного полка” минула для них безкарно. Така реклама почала з’являтися по всій Україні з гаслами дебільного змісту, навмисно “написана” російською мовою, з єдиною метою – розхитати мир на вільних від зброї та військових дій територіях. У 2010 р. “Партія регіонів” взяла реванш після Помаранчевої революції. Як результат, через три роки країна отримала кривавий Майдан, глибоку фінансову кризу, війну й тимчасову окупацію територій. Цього разу, схоже, вони вирішили остаточно знищити українську державність.

Колишні регіонали постійно виступають проти проукраїнських законів: проти квот на мову, проти антиросійських санкцій, проти введення візового режиму з Росією. Вони повсякчас повторюють, що це роз’єднує народ України. Невже її об’єднують російські соціальні мережі, російська мова і “братні” окупаційні російські війська?

Нестор Шуфрич днями з трибуни Верховної Ради сказав, що заборона російських соціальних мереж – це цензура й порушення демократичних свобод. Несторе, якщо ви хочете написати якусь фігню на фасаді будинку й вам не дають цього зробити, то це не тому, що ви хочете написати якусь фігню, а тому, що це фасад будинку. Цензура – це коли вам указують, ЩО можна говорити й писати, а не ДЕ. Цензура – це коли Об’єднання “Сила Громад” хоче розмістити інформацію про збір підписів за відставку Кличка на площинах міста на правах реклами (тобто за гроші), а йому відмовляють абсолютно всі компанії, виконуючи доручення влади. А ще на сто відсотків впевнений, нічого страшного не станеться з українцями, якщо вони не матимуть доступу до “ВКонтакті”. Швидше за все, про цю “трагічну” втрату через декілька місяців забудуть, як забули про крики невдоволених на вимогу дубляжу іноземних фільмів або за страшилки про шкоду торгової блокади із окупованими територіями.

Загалом “Опозиційний блок” не приховує своєї проросійської позиції, водночас галасуючи про недемократичність та утиски щодо них, прикриваючись світовими інституціями, які рекомендують нам бути терпимими до альтернативної думки. Але ми не можемо бути терпимими до лоббіста “Русского міра” по тій причині, що крім війни і розбрату цей “двохголовий орел” на нашу землю більше нічого не приніс. Цікаво було б подивитися: якби в США, одній з найбільш демократичних країн світу, була політична сила з альтернативною думкою, яка виступить за дружбу, наприклад, з ІДІЛ… Як довго вона там буде існувати? Приблизно від першої своєї публічної заяви до приїзду машин ФБР.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Постає резонне питання: а чому ця опозиція до державності й цілісності України досі сидить у Верховній Раді, а не у в’язниці? Бо це просто невигідно Президентові. Якщо подивитися, хто голосує за важливі для Петра Порошенка закони, то побачимо, що його одноголосно підтримує “Опозиційний блок”. Вони підтримали й закон, який дозволив призначити Луценка на пост Генпрокурора, і за призначення Гройсмана, і за зміни до Конституції для так званої судової реформи голосували. Воно й не дивно: у “Блоці Петра Порошенка” найбільше регіоналів після самого “Опозиційного блоку”. А якщо підвести риску під вищесказаним, то реальна опозиція в нас – це “Батьківщина” й “Самопоміч”. Всі ж інші – провладна коаліція, яка нас із вами має за дурнів і кожного тижня підкидає нам все нові й нові циркові сюжети, як-от: боротьба з корупцією на гелікоптерах та самий справедливий суд в світі, сподіваючись, що ми за цим “хлібом і видовищами” ніколи так і не прозріємо...

Читайте: В Киеве собрано почти 118 тыс. подписей за отставку Кличко (видео)

Андрій Карпенко, лідер Об’єднання “Сила Громад”

КиевVласть

Теги: новости киева, кличко, позиция, запрет, сила громад, оппозиционный блок, вконтакте, цензура

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.