вторник, 19 февраля 2019 г.
Агенти Кремля!

Агенти Кремля!

Андрій Карпенко

Лідер Об'єднання "Сила Громад"

В Україні швидкими темпами продовжується узурпація влади та побудова жорсткого тоталітарного устрою. Україна для Порошенка, а Київ для Кличка стали винятково колоніями, які вони нещадно грабують. Цей владний тандем побудував більш цинічний та жорстокий режим, ніж той, що панував у часи Януковича. Відмінність лише в тому, що катастрофічні для держави наслідки своїх бандитських методів правління Янукович списував на “папєрєдніков”, а Порошенко з Кличком перекладають на Кремль. Вони поділили українців на два табори. Той, хто не перешкоджає їм, грабуючи державу, набивати власні кишені, – патріот, решта – агенти Кремля.

Кличко тотально блокує свободу слова. Більшість провідних ЗМІ, підконтрольних олігархам, не розповіли про те, що в залі Українського дому 480 виборців зібралися для початку процедури відкликання мера. Хоча ініціативна група надіслала всім мас-медіа запрошення на ці збори. Для них це не новина. А от пост у “Фейсбуці” про аналіз інформаційного простору “експерта”, що набрав 11 лайків і був написаний у КМДА пів на першу ночі, розтиражували ледь чи не всі українські ЗМІ.

Його копія з’явилася навіть на сайті одного готелю, який не має сторінки новин! А пост досить “цікавий”, у ньому розповідалося, що інформацію про нашу акцію з відставки Кличка насамперед поширюють кремлівські ЗМІ, тому об’єднання “Сила Громад” – це “агенти Кремля”. Маємо досить цікаву ситуацію: в Україні такий рівень свободи слова, що інформацію про громадську акцію зі збору підписів за відставку Кличка не бояться поширювати тільки російські ЗМІ.

Кличко з Порошенком цілком узурпували інформаційний простір як Києва, так і всієї України. Ніхто з політичних та громадських опонентів цих двох правителів “життя по-новому” не має жодної змоги висловитися в більшості вітчизняних ЗМІ.  Ви не побачите на телебаченні, не почуєте по радіо, не дізнаєтеся з газет та Інтернет-ресурсів, що десятки мільйонів українців обурені чинною владою. Вам не дозволять суперечити Порошенкові з Кличком. Тому що вони обидва налякані. Під час Революції Гідності вони побачили справжньою силу української громади й зараз чудово розуміють, що саме сила громад рано чи пізно покладе край їхньому царюванню, змусивши відповідати за скоєні злочини. Чому цього не проаналізував їхній кишеньковий “експерт”, який в одному реченні називає “Силу Громад” партією, а в іншому громадською організацією, щоб хоч якось притягнути таку маячню за вуха?

Шановні можновладці! Нині прямо називати когось “агентами”, щоб виправдати свої вчинки, – це моветон. Коли трохи напружити пам’ять, то ми згадаємо, що “агентами Кремля” називали й активістів торговельної блокади з ОРДЛО. Потім представник Президента Порошенка у Верховній Раді  Ірина Луценко теж назвала всіх, хто проти введення абонплати на газ  рошенківським менеджером Вовком, “агентами Кремля”. Чомусь влада називає “агентами…” тільки тих, хто проти її свавілля, тих, хто не згодний із таким рівнем життя. А може, це ви, чиновники, “агенти Кремля”? Ті, хто грає Кремлю на руку своїм дерибаном державних ресурсів, хто доводить народ до животіння, і є справжніми агентами Путіна? А коли громадськість виступає проти, ви кажете, щоб ми сиділи тихо, бо Путін нападе. Він уже напав. Тільки ви повноцінну війну називаєте антитерористичною операцією.

Кличку є чого боятися. Ось уже понад два тижні триває збір підписів киян за відставку мера-боксера. Два намети навмисно поставили біля КМДА, там, де Ви, Віталію Володимировичу, працюєте у вільний від відпусток час, і там,  де Ви мешкаєте. Якби ви були справжнім мером, то  злізли б із велосипеда, підійшли б до киян, які стоять у цих наметах, і спитали, чим вони невдоволені? Але ви не мер, ви боксер. Тому, крім як завдавати удари, навчіться удар тримати.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Ми прагнемо контролю наших чиновників. Кожен роботодавець контролює свого найманого робітника. І ми, кияни, маємо повне законне й моральне право контролювати мера, якого найняли на роботу. А оскільки він нас не влаштовує, ми хочемо його звільнити. Віталію Володимировичу, ви ж звільняєте своїх підлеглих, що не виконують роботи, то чому ж вирішили, що ви в кріслі мера довічно? Думаєте, якщо ви не на рингу, то за правилами ніхто слідкувати не буде? Так от, ми, ініціативні кияни, ваші рефері на посту мера й ми кажемо вам “брейк”, доки ви не відправили наше місто в остаточний нокаут.

Офіційний представник ініціативної групи

Андрій КАРПЕНКО

КиевVласть

Теги: новости киева, кличко, порошенко, сила громад

понедельник, 18 февраля 2019 г.
20:45
Во вторник ярмарки пройдут в шести районах Киева (адреса)
20:24
Первый температурный рекорд зимы в Киеве был зарегистрирован 17 февраля
20:05
В рамках проекта “Врач в Вашем доме” обследовались уже более 61,8 тысяч киевлян (+ график)
19:46
30 “квадратов” - перепланировка 1-комнатной студии
19:25
За выходные на Киевщине в ДТП погибли два человека и пострадали 9 пассажиров маршрутки
19:05
Два киевских трамвая ночью изменят свой маршрут (расписание)
18:46
Не киевляне жалуются, что, несмотря на утвержденные изменения, приоритет в очереди в детсады остался за жителями столицы (видео)
18:22
Движение по одному из киевских мостов будут ограничивать две ночи
18:01
С 2017 года компенсация из бюджета Киева за льготный проезд в общественном транспорте выросла почти вдвое (документ)
17:46
Льготников школ Дарницкого района снова будет кормить скандальное ООО “Понтем.Уа”
17:24
В КГГА сообщили о запланированных мероприятиях ко Дню Героев Небесной сотни
17:02
В этом году в Киеве обновят более 100 километров теплосетей, - КГГА
16:44
Терещук назначил главного антикоррупционера Киевщины
16:25
На проект противооползневых мероприятий части парка “Нивки” планируют потратить 1,4 млн гривен
16:06
В одном из озер на Теремках в Киеве нашли мину (фото)
15:47
Киевсовет намерен просить Верховную Раду не использовать уголовную полицию на массовых мероприятиях
Календарь событий