неділя, 28 квітня 2024 г.

Збройовий сейф: як правильно зберігати зброю

Збройовий сейф: як правильно зберігати зброю

матеріал розміщений на правах реклами

Зберігання власних цінностей в наш час є досить важливою справою. Незалежно від того, що це – документи, прикраси або грошові кошти – вберегти їх від зловмисників бажає будь-який власник. Як саме це робити кожен вирішує на власний розсуд. Проте якщо у Вас з’явилось бажання придбати зброю, то для отримання відповідних дозволів згідно з законодавством України існує обов'язкова вимога щодо правильного його зберігання.

 Збройовий сейф: як правильно зберігати зброю

Для цього у Вас повинен бути спеціальний сейф для зброї. Це може бути як невелика схованка для одного пістолета, так і розкішний сейф з броньованим склом для огляду рушниць без його відчинення. Останній має попит серед колекціонерів і його без проблем можна придбати в інтернет-магазині “Світ Замків”. 




Вимоги до збройових сейфів

Вогнепальна зброя є доволі небезпечною сама по собі. Саме тому так важливо, щоб доступ до неї мав лише власник. Для запобігання нещасних випадків, існує ряд вимог щодо організації місця, в якому вона повинна зберігатись. Виділимо основні з них:

  • Збройовий сейф повинен бути виконаний із металу з товщиною стінок мінімум 2-3 мм.
  • Наявність спеціальних сейфових замків відповідного класу.
  • Наявність спеціального місця для зберігання бойових патронів – трейзера. Він має бути обладнаний окремим замком.
  • Висока стійкість до зламу, дії вогню тощо. 
  • Наявність спеціальних ложементів під конкретний тип зброї.
  • Місткість: зброя повинна розміщуватись вільно.

Даний список є основним. Проте слід розуміти, що під кожен (тим паче особливий) вид зброї можуть бути додаткові умови. наприклад, для великої кількості рушниць рекомендують використовувати окрему кімнату.


Поради по зберіганню вогнепальної зброї

Кожен, хто володіє чи лише має намір придбати будь-який вид озброєння повинен розуміти свою відповідальність за його використання. Саме тому наведемо декілька простих порад, які дозволять не переживати на за це:

  1. В обов’язковому порядку зберігайте зброю в сейфі, коли вона не використовується за призначенням.
  2. В приватному будинку сейф повинен бути недоступним для дітей.
  3. Використовуйте спеціальні ложементи в сейфах для правильного зберігання.
  4. Патрони повинні зберігатись лише в спеціальному відділі (трейзері).
  5. Перед тим як ставити зброю в сейф потрібно переконатись, що вона розряджена.
  6. Рушницю та інші подібні види зброї варто зберігати дулом вниз.
  7. Переконайтесь, що в приміщенні сейф зі зброєю знаходиться далеко від легкозаймистих речовин.


Чому потрібно використовувати збройовий сейф

Обов’язкові вимоги щодо зберігання зброї в сейфах з’явились не просто так. Очевидно, що всі вони взяті із реального життя, коли подібними правилами жорстко нехтували і це призводило до трагедії. Тому для забезпечення безпеки як зброї від викрадення зловмисниками, так і випадкового заволодіння нею дітьми надзвичайно важливим є використання спеціально призначених для таких цілей сейфів. Також це забезпечить необхідний порядок і привчить до дисципліни в поводженні з озброєнням – Ви завжди будете знати де вона знаходиться і будете мати впевненість в тому, хто має до неї доступ. 

Загалом, на рахунок вибору збройового сейфа не варто переживати. Зараз існує велика різноманітність схованок, як для найменших пістолетів, так і великогабаритних рушниць. Сучасні моделі, які Ви можете побачити в каталозі інтернет-магазину Svitzamkiv, мають великий спектр додаткових фішок. Головні з них це ексклюзивне покриття всередині та ззовні, підсвітка, броньоване скло, різні форми (до прикладу, деякі сейфи можуть поміщатись під ліжко), біометричний замок тощо. Для того, щоб розібратись яка саме модель потрібна буде Вам, радимо звертатись по консультації за телефонами +38 (050)-074-13-30, +38 (097)-281-11-34 або безпосередньо на сайт компанії “Світ замків”. 

КиївВлада


Вероніка Злацька

Теги: новини києва, реклама, новини компаній, зброя, безпека, сейф, зберігання, захист від загарбників

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.